Lake’in Tatil Temalı Sezonunun Selamlar DLC’si Gelecek Ay Oyuna Çıkacak

Bu yılın başlarında geliştirici Gamious ve yayıncı Whitethorn Digital, Lake’in tatil DLC’si Season’s Selamlarını ortaya çıkardı. Şimdi, oyun Bilgilendirici Lake’s Season’s Selamlama DLC’sinin gelecek ay yayınlanacağını özel olarak açıklayabiliriz. Daha spesifik olarak, Sezonun Selamları Lake’i PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de 15 Kasım’da yayınlayacak. Ücretli DLC olacak ancak ekip henüz […]

Lake’in Tatil Temalı Sezonunun Selamlar DLC’si Gelecek Ay Oyuna Çıkacak

Bu yılın başlarında geliştirici Gamious ve yayıncı Whitethorn Digital, Lake’in tatil DLC’si Season’s Selamlarını ortaya çıkardı. Şimdi, oyun Bilgilendirici Lake’s Season’s Selamlama DLC’sinin gelecek ay yayınlanacağını özel olarak açıklayabiliriz.

Daha spesifik olarak, Sezonun Selamları Lake’i PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de 15 Kasım’da yayınlayacak. Ücretli DLC olacak ancak ekip henüz bir fiyat açıklamadı. Bu haberin yanı sıra Gamious, Sezon Selamları için aşağıda izleyebileceğiniz yeni bir fragman yayınladı:

Yukarıdaki fragmanda da görebileceğiniz gibi, Sezon Selamları, oyuncuları Lake’in orijinal hikayesinden bir yıl önce geçen 1985’in tatil sezonunda karla kaplı Providence Oaks’a getiriyor. Oyuncular, sevimli bir posta taşıyıcısı ve Lake kahramanı Meredith Weiss’in babası olan Thomas Weiss’i kontrol ediyor.

Bir basın bülteninde, “Bakış açısını Meredith’ten babasına çeviren oyuncular, Weiss ailesinin dinamiklerini anlayacak ve uzun süredir ikamet eden birinin bakış açısından karla kaplı Providence Oaks’a dair bir fikir edinecekler” diyor. “Oyuncular ana hikayeden yalnızca sevmeye başladıkları tanıdık yüzler hakkında daha fazla bilgi edinmekle kalmayacak, aynı zamanda Sezonun Selamları, Providence Oaks kasabasına her biri kendi hikâyesine sahip olan tamamen yeni beş karakteri tanıtacak.”

Gamious, DLC’nin aynı zamanda Lake’te sorulan cevaplanmamış sorulara bazı yanıtlar sunacağını ve aynı zamanda oyunun hayattan kesit temaları ve rahatlatıcı hislere odaklanmaya devam edeceğini söylüyor. Hikaye, temel oyun gibi, doğru ya da yanlış cevapların olmadığı, dallara ayrılan bir anlatıma sahiptir.

İşte Lake: Season’ın Selamlar DLC ekran görüntüleri:

Lake’s Season’s Selamlar DLC’si 15 Kasım’da oyuna çıkıyor. Temel oyunun oynanabildiği her yerde mevcut olacak.

DLC’nin yayınlanmasını beklerken şunu okuyun: oyun Bilgilendiricisi Göl izlenimleri.


[Editor’s Note: This story originally said the Season’s Greeting DLC was free, but has been corrected to say it will be paid DLC. However, the price won’t be announced until closer to its launch]

Gelecek ay Sezonun Selamlarına göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow