Sıfıra yakın bu yenilenmiş Lenovo ThinkCentre PC’yi 200 $’a edinin

TL;DR: 29 Nisan itibarıyla bir Lenovo ThinkCentre M93 (yenilenmiş) edinin(yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ (350 $) için — %42 indirim. Bir klavye ve USB fare ile birlikte gelir; yalnızca bir monitöre ihtiyacınız olacak. Hem öğrenciler hem de çalışanlar hızlı, yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyar(yeni bir sekmede açılır) şimdi her zamankinden daha fazla. İster […]

Sıfıra yakın bu yenilenmiş Lenovo ThinkCentre PC’yi 200 $’a edinin

TL;DR: 29 Nisan itibarıyla bir Lenovo ThinkCentre M93 (yenilenmiş) edinin(yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ (350 $) için — %42 indirim. Bir klavye ve USB fare ile birlikte gelir; yalnızca bir monitöre ihtiyacınız olacak.


Hem öğrenciler hem de çalışanlar hızlı, yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyar(yeni bir sekmede açılır) şimdi her zamankinden daha fazla. İster kompozisyon yazın, ister büyük video konferans görüşmelerine katılın veya hafta sonları oyun oynayın, standartlarınızı karşılayan bir cihazı hak ediyorsunuz. Bu Lenovo ThinkCentre M93, yalnızca 199,99 ABD Doları (350 ABD Doları) karşılığında satılmaktadır.

Basit, klasik bir kurulum

Kullanıma hazırlamak için Lenovo ThinkCentre M93’ü monitörünüze bağlayın. Kabaca yediye yedi inç boyutlarındadır, bu nedenle fazla yer kaplamaz. Satın aldığınızda ayrıca bir USB fare ve klavye de alırsınız.(yeni bir sekmede açılır) masa kurulumunuzu tamamlamak için.

PC, çoklu görevi desteklemek için bir Intel Core i5 2.3GHz işlemci ve 16GB RAM tarafından desteklenmektedir. Arka planda bir YouTube videosu dinlerken bir ödev üzerinde çalışmak için Microsoft Office’i kullandığınızda gecikme konusunda endişelenmeyin. bu Intel HD Grafik 4600(yeni bir sekmede açılır) hatta en sevdiğiniz oyunlardan bazılarını destekleyebilir.

Hızlı başlatmanın, evrensel uygulamaların ve biraz virüs koruması(yeni bir sekmede açılır) Windows 10 Pro işletim sistemini çalıştırırken. Okul için programlar indirin ve tüm dosyalarınızı büyük 256 GB yarıiletken sürücüde depolayın.

Bu bilgisayar 2016’da yapıldı, bu nedenle ihtiyaçlarınız için biraz eski moda olabilir. Ancak yine de altı USB bağlantısı, bir VPA girişi, bir kulaklık girişi ve hatta bir RJ-45 bağlantı noktası vardır. Genel olarak Bluetooth veya daha yeni bilgisayar özelliklerinin büyük bir hayranı değilseniz, bu tam olarak aradığınız şey olabilir.

Sizin için yeni bir cihaz

Lenovo ThinkCentre M93, ‘A’ sınıfı yenilenmiş cihaz olarak derecelendirilmiştir. Bu, ikinci el olduğu ancak hâlâ sıfıra yakın durumda olduğu ve dış yüzeyinde minimum veya sıfıra kadar sürtünme olabileceği anlamına gelir.

Yenilenmiş bir Lenovo ThinkCentre M93 Windows 10 Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 199,99 $ (350 $ kayıt).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory