Sims 4’te İzcilere Nasıl Katılınır?

Evlerinin duvarlarının ötesinde bazı açık hava maceraları için can atan bir Sim çocuğunuz var mı? Sevgili Sim’iniz Scout’lara katıldığında, asla unutamayacakları her türden eğlenceli ve heyecan verici deneyimler yaşayabilirler. Bu kılavuz size İzcilere nasıl katılacağınızı öğretecek ve İzci birliğinden en iyi şekilde yararlanma konusunda size ipuçları verecektir. Sim’inizin yeni arkadaşlarıyla keşfederken neler keşfedeceğini kim bilebilir? […]

Sims 4’te İzcilere Nasıl Katılınır?

Evlerinin duvarlarının ötesinde bazı açık hava maceraları için can atan bir Sim çocuğunuz var mı? Sevgili Sim’iniz Scout’lara katıldığında, asla unutamayacakları her türden eğlenceli ve heyecan verici deneyimler yaşayabilirler.

Bu kılavuz size İzcilere nasıl katılacağınızı öğretecek ve İzci birliğinden en iyi şekilde yararlanma konusunda size ipuçları verecektir. Sim’inizin yeni arkadaşlarıyla keşfederken neler keşfedeceğini kim bilebilir?

İzcilere Katılmak

Unutulmaması gereken ilk şey, “The Sims 4” de İzcilere yalnızca çocukların ve gençlerin katılabileceğidir. Yani Sim’iniz bir yetişkinse, yavrularının keşif görevini üstlenmesini beklemek zorunda kalacaklar.

  1. Çocuğunuzu veya genç Sim’inizi seçin ve telefonlarına tıklayın.
  2. “Okul Sonrası Etkinliğe Katılın” veya gençse “İş Bul” seçeneğini seçin. Hem çocuklar hem de gençler için “İzcilik” görünür.
  3. Açılan alt menüden “Scouts” seçeneğini seçin.

Ve bu kadar. Sim’iniz artık gururlu bir İzci birliği üyesi. Otomatik olarak bir keşif üniforması ve bir rozet panosu alacaklar ve ayrıca Gizli İzci El Sıkışma sosyal etkileşimini öğrenecekler.

İzcilerde Neler Yapılır?

İzciler’e katılmak sadece başlangıçtır. Gerçek eğlence, sıralamalarda yükselmek ve muhteşem rozetler kazanmaktır. İşte yapabileceğiniz tüm yollar:

Eksiksiz İzcilik Faaliyetleri

Sim’iniz Scout’larda üst sıralara yükseldikçe, yapılacaklar listelerini kontrol etmekle meşgul olmaları gerekecek. Bu faaliyetler, okulda başarılı olmaktan diğer Sim’lerle arkadaşça etkileşimler gerçekleştirmeye kadar uzanır. Tam liste için Gözcülük Kurulunu takip edin.

Rozet Kazan

Sim’iniz rozetler kazanarak Gözcüler’de değerini kanıtlayabilir. Bunu yapmak için, balık tutmak, ders çalışmak veya sadece arkadaş canlısı ve dışa dönük olmak gibi en sevdikleri etkinliklerden bazılarına kendilerini kaptırabilirler. Sim’inizin kazandığı her rozet, en yüksek rütbeleri elde etme ve tanınma yolunda ilerlediğini kanıtlar.

İzci Toplantılarına Katılın

İzci toplantıları her cumartesi ve pazar saat 14:00-16:00 arasıdır. Sim’inizi bu etkinliklere katılmaya davet edin; rozet kazanmaları, yeni arkadaşlar edinmeleri ve diğer yetişmekte olan İzciler ile ilişki kurmaları için harika bir yoldur.

Ödüller

“The Sims 4″te bir İzci olarak genç Sim’iniz çok çalışmaktan daha fazlasını dört gözle bekleyebilir. Pek çok ödül de var. İşte onları bekleyen şeylerden bazıları:

  • Çocuk Sim, İzcilikte ilerledikçe sıkı çalışmalarını ve özverilerini yansıtan ödüller alacak. Tüm başarılarını hatırlatmak için bunları Sim’inizin evinde gururla sergileyin.
  • Her İzci, İzci toplantılarında veya şehirde giymek için bir üniforma alır. Sim’iniz Scout’larda ilerledikçe, üniformaları ne kadar ilerlediklerini göstermek için değişir.
  • İzci olmak, özellikle Sorumluluk ve Empati ile ilgili olarak Sim’inizin karakter değerlerini gerçekten geliştirebilir. Bu değerler, kişiliklerini ve diğer Sim’lerle ne kadar iyi geçindiklerini etkileyebilir.

İzcilik Merdivenini Tırmanmak

“The Sims 4″te İzcilerin saflarına tırmanmak, Sim’in çok çalışması ve zirveye ulaşmak için kendini adaması anlamına gelir. Bunun neye benzediğini görelim:

Lama İzcisi

Lama İzcisi olmak, İzcilere katıldıktan sonra Sim’inizin sahip olacağı ilk rütbedir. Her gün ilerlemelerini takip etmek ve ödüller kazanmak için İzcilik Rozet Panosunu kullanmak zorundalar. Katılmanın ödülü, bir İzci kıyafeti ve evlerine yerleştirebileceğiniz bir İzcilik Rozet Panosudur.

Grifon İzcisi

Bir sonraki Griffon Scout rütbesini kazanmak için Sim’inizin en az bir rozet kazanarak değerini kanıtlaması gerekir. Günlük görevler için gereksinimler değişmeden kalır ve terfi ettiklerinde hak ettikleri bir ödül olarak bir İzcilik kılavuzu alırlar.

Tek Boynuzlu İzci

Kemerlerinin altında üç rozet bulunan Sim, Unicorn Scout rütbesine ulaşacak. Tüm sıkı çalışmaları için bir Bronz keşif ödülü alacaklar.

Pegasus İzci

Hevesli Pegasus Yetenek Avcılarının tek bir amacı vardır: altı rozet kazanmak. Sonunda onlara ulaştıklarında, azimlerinin kanıtı olarak bir Gümüş keşif ödülü gibi parıldayan bir ödül verilir.

Usta Llamacorn İzci

Nihai Scout rütbesi olan Master Llamacorn Scout’a ulaşan Sim’ler için günlük bir görev yoktur. Çabalarının değerli ödülü, bir Altın keşif ödülü, gelecekteki arayışlarına yardımcı olacak özellik İzcilik Yeteneği ve Create a Sim’de bir Uzman İzci birliğidir.

İzci Rozetleri

Sim’lerinizin İzcilikte ilerlemesini istiyorsanız, rozet kazanmak ayrılmaz bir şeydir. Oyunda dokuz rozet vardır ve Sim’inizin Usta Llamacorn Scout’un en yüksek rütbesine ulaşmak için hepsini alması gerekecek. İşte bu rozetlere ve onları almak için yapmanız gerekenlere genel bir bakış:

Sanat ve El işi

Sim’ler bu rozeti boyayarak, çizerek veya el yapımı işler yaparak kazanabilir. Çocuklara bir aktivite masası kullanmalarını sağlayarak başlayabilirsin, gençler ise bir şövale veya ağaç işleme tezgahı kullanabilir.

Sivil Sorumluluk

Bu rozet, temizlik veya onarım faaliyetleri için bir ödüldür. Örneğin, Sim çocukken evin etrafını temizleyebilir veya gençken bozuk aletleri tamir edebilir.

Geri ver

Eşya bağışlayarak veya hediyeler vererek bu rozeti kazanın. Çocuk ve genç Sim hediyeler verebilir (öğeler veya simoleonlar) ve gençler posta kutusundan veya bilgisayardan öğeler bağışlayabilir.

İyi işler

Sim’ler bu rozeti pek çok yararlı etkinlik yapmaktan alırlar. Sim, diğer Sim’leri güldürmek, küçük çocuklarla oynamak, çöpü çıkarmak veya ev ödevlerinde başka bir Sim’e yardım etmek için komik veya yaramaz etkileşimler kullanabilir.

Formda kalmak

Adından da anlaşılacağı gibi bu rozeti kazanmanın yolu fitness ile ilgili aktivitelerden geçiyor. Çocuğunuz veya genç Sim’iniz rozet için puan kazanmak için dans edebilir veya egzersiz yapabilir.

Açık Maceracı

Bu rozet, açık hava etkinlikleri yapmak için verilen bir ödüldür. Örneğin, çocukken balık yakalayabilir veya kurbağa bulabilir veya gençken dışarıda yemek hazırlamak için ızgarayı kullanabilirler.

Bilimsel Yetenek

Bu rozeti kazanmak için Sim’lerin çalışkan aktiviteler yapması gerekir. Notlarını yüksek tutarken kitap okuyabilir ve ödevlerini bitirebilirler.

sosyallik

Arkadaş canlısı olmak, bu rozeti kazanmanın yoludur. Sim’iniz, ailedeki veya şehirdeki diğer Sim’lerle herhangi bir arkadaşça sosyal etkileşimi kullanabilir.

Genç Bilim İnsanı

Genç Bilim İnsanı rozeti, bilimsel faaliyetlerde bulunan genç Sim’lere verilir. Sim bilgisayarda programlayabilir, mikroskop, teleskop veya iksir masası kullanabilir.

Sim’iniz ona bir rozet kazandıracak bir görevi bitirmeye yaklaştığında, başının üzerinde asılı duran hafif, küçük bir rozet simgesi göreceksiniz. Rozeti resmi olarak kazanmak için yeterince şey yaptıklarında, İzcilik Rozet Panosunu ziyaret etmelerini ve koleksiyonlarına ekleyebilmeleri için ‘Topla’yı seçmelerini sağlamayı unutmayın.

Ömür Boyu İzcilik Yetenek Ödülü Özelliği

“The Sims 4”te İzci olmanın en önemli faydalarından biri, Yaşam Boyu İzcilik Yetenek Ödülü Özelliğidir. Bu özellik, Master Llamacorn Scout’un en yüksek derecesine ulaşan Sim’lere verilir.

Lifelong Scouting Aptitude Reward Özelliğini kazanan Sim’ler, beceri geliştirme çabalarında %25 gibi muazzam bir artış elde ediyor. Bu, Sim’inizin yetişkin yaşamlarında hangi becerileri sürdürmeyi seçerse seçsin, onları akranlarından çok daha hızlı öğrenebilecekleri anlamına gelir.

Dışarı Adım

“The Sims 4” karakterinizin gençken bir maceraya atılırken çok yönlü bir yetişkine dönüşmesini istiyorsanız, İzcilik tam onlara göre olabilir. Okuldan sonra onları eğlendirmek için harika bir yoldur ve ayrıca hayatlarının ilerleyen dönemlerinde kullanışlı olacak değerli beceriler ve özellikler geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Çocuğunuzun Sim’lerini okul sonrası Scouting etkinliğine kattırdınız mı? Özelliklerinden memnun kaldınız mı? Aşağıdaki yorumlarda bize daha fazlasını anlatın.

Teknory