Sınırlı İşlevsellikle Gelecek Vaat Eden VR Mocap Takibi

Sony Mocopi şu anda bu fiyat noktasında piyasadaki en iyi izleyici seti, ancak şu anda çok fazla rekabet yok ve VR hayranlarının çoğunun yapmasını isteyeceği şeyi gerçekten yapmıyor. 449 $ başlangıç ​​fiyatı ( Sony’nin çevrimiçi mağazası) da çok paradır. Yaklaşan Quest 3’ün neredeyse tam fiyatı ve yaklaşık olarak üç Vive Tracker ile aynı fiyat (yine […]

Sınırlı İşlevsellikle Gelecek Vaat Eden VR Mocap Takibi

Sony Mocopi şu anda bu fiyat noktasında piyasadaki en iyi izleyici seti, ancak şu anda çok fazla rekabet yok ve VR hayranlarının çoğunun yapmasını isteyeceği şeyi gerçekten yapmıyor. 449 $ başlangıç ​​fiyatı ( Sony’nin çevrimiçi mağazası) da çok paradır. Yaklaşan Quest 3’ün neredeyse tam fiyatı ve yaklaşık olarak üç Vive Tracker ile aynı fiyat (yine de bunları çalıştırmak için bazı kulelere ihtiyacınız olacak).

Burada muazzam bir potansiyel var ve Sony’nin buradaki çabasının parlak bir şeye doğru atılan ilk adım olduğuna eminiz. İzleyiciler işlerini yapıyor ve iyi yapıyorlar ve yazılım iyileştirmeleri veya bir tür dongle, işleri kesinlikle bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Ancak şu anki haliyle, oldukça sınırlı kullanımı olan bir şey için büyük bir miktar.

Bir bağımsız stüdyo, YouTube kanalı veya benzeri bir şey için ucuz bir hareket yakalama kurulumuna ihtiyacınız varsa, bu harika bir satın almadır. Benzer şekilde, gerçekten “VR Sohbeti” ile ilgileniyor ancak tam bir Vive kurulumu için yeriniz veya paranız yoksa, bu muhtemelen iyi bir seçenektir. İşaretlediğimiz sorunlardan bazıları muhtemelen yakında çözülecek ve kung-fu hareketlerinizi 7 fit uzunluğundaymış gibi davranan bir kişiye gösterebileceğiniz anlamına geliyorsa, muhtemelen biraz gecikmeyle sorun yaşamayacaksınız. ne zaman istersen havuç.

Teknory