Sızan Xperia 1 V görüntüsü bize Sony’nin bir sonraki amiral gemisine ilk bakışımızı verebilir

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Xperia 1 V olduğuna inanılan bir görüntü internete sızdırıldı. Sony’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu, ToF kamerayı ve RGB IR sensörünü kaybetmiş gibi görünüyor. Xperia 1 V, MWC Barcelona 2023’te duyurulabilir. Samsung veya Google’ın aksine Sony, bir sonraki amiral gemisi telefonunun görüntülerinin sızmasını önleme konusunda oldukça iyi bir iş […]

Sızan Xperia 1 V görüntüsü bize Sony’nin bir sonraki amiral gemisine ilk bakışımızı verebilir

  • Xperia 1 V olduğuna inanılan bir görüntü internete sızdırıldı.
  • Sony’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu, ToF kamerayı ve RGB IR sensörünü kaybetmiş gibi görünüyor.
  • Xperia 1 V, MWC Barcelona 2023’te duyurulabilir.

Samsung veya Google’ın aksine Sony, bir sonraki amiral gemisi telefonunun görüntülerinin sızmasını önleme konusunda oldukça iyi bir iş çıkardı. Ancak hiçbir şey sonsuza kadar sürmez ve görünüşe göre nihayet cihaza ilk bakışımızı elde ettik.

Weibo kullanıcısından yeni bir sızıntı Zackbükler bize Sony’nin Xperia 1 V’sine ait gibi görünen bir görüntü sağladı. Görüntü çok fazla değil – yalnızca ahizenin arkasının yakından görünümü – ama bize daha önce sahip olmadığımız bazı bilgiler veriyor.

Kamera çıkıntısına yakından bakarsanız, bu cihazda Xperia 1 IV’ün ToF kamerasının ve RGB IR sensörünün bulunmadığını fark edeceksiniz. Bu gerçekten Xperia 1 V ise, Sony’nin bir sonraki amiral gemisi yalnızca üç sensöre sahip olabilir. Görünüşe göre Sony, LED flaşı Xperia 1 IV’teki gibi dışarıda tutmak yerine tümseğin içine taşımış gibi görünüyor.

Sony Xperia 1V

Kamera adasının sağında bir NFC logosu göreceksiniz. Bu, bunun uluslararası bir model olduğunu gösteriyor çünkü Japonya’ya özel modelin yerine muhtemelen bir Felica logosu olacaktı.

Görüntüye ek olarak, Sony’nin Xperia 1 V’yi MWC Barcelona 2023’te duyurmayı planladığı da öne sürüldü. Etkinliğin 27 Şubat’ta başlaması ve 2 Mart’a kadar sürmesi planlanıyor. ortaya çıkarmak.

Sony’nin Xperia 1 serisini telefonun gerçek lansman tarihinden çok önce duyurma alışkanlığı var. Örnek olarak, Xperia IV 11 Mayıs 2022’de duyuruldu ve daha sonra 11 Haziran 2022’de piyasaya sürüldü. Söylenti doğruysa Sony, duyurudan sonra onu gerçekten piyasaya sürmek için birkaç ay beklemek gibi benzer bir yaklaşım benimseyebilir.

Sızan Xperia 1 V görüntüsü bize Sony’nin bir sonraki amiral gemisine ilk bakışımızı verebilir

Teknory