Sızan Zenfone 10 görüntüleri, kompakt amiral gemisine harika bir bakış atmamızı sağlıyor

TL;DR ASUS Zenfone 10 renderları çevrimiçi olarak sızdırıldı ve bize cihaza iyi bir bakış sağladı. Görüntüler ayrıca telefonu çeşitli renk seçenekleriyle gösteriyor. ASUS, bu ayın sonlarında Zenfone 10’u piyasaya sürecek ve şimdiden bize telefonun kısacık bir görüntüsünü verirken birkaç özelliği doğruladı. Şimdi, tecrübeli bir bilgi sızdırıcı bazı kapsamlı renderlar yayınladı. Evan Blass, birkaç Zenfone 10 […]

Sızan Zenfone 10 görüntüleri, kompakt amiral gemisine harika bir bakış atmamızı sağlıyor

TL;DR

  • ASUS Zenfone 10 renderları çevrimiçi olarak sızdırıldı ve bize cihaza iyi bir bakış sağladı.
  • Görüntüler ayrıca telefonu çeşitli renk seçenekleriyle gösteriyor.

ASUS, bu ayın sonlarında Zenfone 10’u piyasaya sürecek ve şimdiden bize telefonun kısacık bir görüntüsünü verirken birkaç özelliği doğruladı. Şimdi, tecrübeli bir bilgi sızdırıcı bazı kapsamlı renderlar yayınladı.

Evan Blass, birkaç Zenfone 10 görüntüsü yayınladı. twitter, ahizeyi çeşitli renklerde ve çeşitli açılardan gösteriyor. Sayfanın üst kısmındaki resme ve aşağıdaki galerideki resimlere göz atın.

Görüntüler gerçekten de sağda düz kenarların yanı sıra güç ve ses tuşları gösteriyor. ASUS’un bu ayın başlarında telefonun önünü göstermesinin ardından ekrana da bir kez daha göz atıyoruz. Yine de telefonun üst kısmına bakmıyoruz, bu nedenle yeni cihazın Zenfone 9’un 3,5 mm bağlantı noktasını koruyup korumadığından emin olamayız.

Aksi takdirde, görüntüler siyah, beyaz, kırmızı, gri ve yeşil renk seçeneklerini gösterir. Bu, lansmanda neredeyse herkes için bir renk şeması olabileceği anlamına gelir.

ASUS daha önce Zenfone 10’un kamera sistemi için bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, kablosuz şarj ve altı eksenli hibrit gimbal sabitleyici 2.0 teknolojisi sunacağını doğrulamıştı. Telefon hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için ek sızıntıları veya 29 Haziran’daki resmi lansmanı beklememiz gerekecek. Ancak, kompakt amiral gemisi telefon hayranlarının bunu kesinlikle radarlarında tutmaları gerekiyor gibi görünüyor.


Sızan Zenfone 10 görüntüleri, kompakt amiral gemisine harika bir bakış atmamızı sağlıyor

Teknory