Sızıntı İddiaları Bazı Twitter Kullanıcıları Doğrulanmış Rozet İçin Ödeme Yapmayacak

iddia geliyor Sınır, bilgi kaynağı olarak sızdırılan “dahili SSS” den bahseder. Sızıntı, diğer şeylerin yanı sıra, doğrulama rozetine sahip mevcut Twitter kullanıcılarının aylık 8 dolarlık Twitter Blue aboneliğine kaydolmasalar bile mavi onay işaretini profillerinde tutacaklarını ortaya çıkardı. Bununla birlikte, sızıntı iddiaya göre doğrulama statüsünün kaybının “şu anda” uygulanmayacağını belirttiğinden, bu erteleme yalnızca geçici olabilir. Bazı …

Sızıntı İddiaları Bazı Twitter Kullanıcıları Doğrulanmış Rozet İçin Ödeme Yapmayacak

iddia geliyor Sınır, bilgi kaynağı olarak sızdırılan “dahili SSS” den bahseder. Sızıntı, diğer şeylerin yanı sıra, doğrulama rozetine sahip mevcut Twitter kullanıcılarının aylık 8 dolarlık Twitter Blue aboneliğine kaydolmasalar bile mavi onay işaretini profillerinde tutacaklarını ortaya çıkardı. Bununla birlikte, sızıntı iddiaya göre doğrulama statüsünün kaybının “şu anda” uygulanmayacağını belirttiğinden, bu erteleme yalnızca geçici olabilir.

Bazı Twitter hesaplarında bulunan POTUS hesabı altındaki “Amerika Birleşik Devletleri hükümet yetkilisi” alt etiketi gibi alt etiketlerin, bu reklamverenlerin zaten doğrulanmış olduğu varsayılarak “büyük markalı reklamcılara” ait hesaplara da ekleneceği bildiriliyor. Etikette “Resmi” yazılacağı bildiriliyor, bu da Twitter’ın doğrulanmış rozetlerin kaybıyla ilgili endişeleri gerçek bir doğrulama göstergesi olarak ele almayı planladığını gösteriyor – ancak bu etiketin neden yalnızca ön inceleme sırasında doğrulanmış hesaplara verildiği açık değil. -Musk dönemi.

Yeni Twitter Blue onaylı rozetlerin başlangıçta bugün yayınlanması planlanıyordu, ancak daha yakın tarihli bir sızıntı, tarihin seçim endişeleri nedeniyle 9 Kasım’a ertelendiğini gösterdi. Herhangi birinin rozet satın almasına izin vermek, seçim sezonuna müdahale etmek isteyen kötü aktörler için potansiyel olarak baraj kapaklarını açacağından, bu endişeler doğrudan doğrulama değişikliğiyle ilgiliydi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow