Smite 2 geliştiricileri, ‘güç seviyesi’ ile ilgili endişeler nedeniyle Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesini planlamıyor

Vur 2 gerçek ve bu baharda alfa testine girmesi planlanıyor, ancak Titan Forge Games’in Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesiyle ilgili endişeleri nedeniyle herhangi bir planı yok. el oyun konsolu onu iyi yönetemeyeceğiz. Bugün (12 Ocak) açıklandı. Vur 2 sonsuza dek popüler olan çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) devamı niteliğindedir VurPC sürümünün ötesinde aynı zamanda şuraya […]

Smite 2 geliştiricileri, ‘güç seviyesi’ ile ilgili endişeler nedeniyle Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesini planlamıyor

Vur 2 gerçek ve bu baharda alfa testine girmesi planlanıyor, ancak Titan Forge Games’in Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesiyle ilgili endişeleri nedeniyle herhangi bir planı yok. el oyun konsolu onu iyi yönetemeyeceğiz.

Bugün (12 Ocak) açıklandı. Vur 2 sonsuza dek popüler olan çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) devamı niteliğindedir VurPC sürümünün ötesinde aynı zamanda şuraya da taşındı: Xbox One, PlayStation4, Nintendo Anahtarıve Amazon Luna. Devam oyunu, Unreal Engine 5.2 (Unreal Engine 3’ü kullanan orijinal oyundan büyük bir yükseltme) kullanılarak sıfırdan oluşturuldu. PC’de yayınlanması planlanıyor PlayStation5, Ve Xbox Serisi X|S, dolayısıyla Nintendo’nun hibrit konsolunu özellikle kaçırıyor.

TechRadar Gaming (TRG), Titan Forge Games’e yaklaşan devam oyununu Switch’e getirme konusunda gelecekte herhangi bir plan olup olmadığını sordu ve Vurbaş yapımcısı Alex Cantatore, ekibin konsolun bu sorunu çözecek yeterli güce sahip olup olmadığından emin olmadığını söylüyor.

“Şu anda Switch’in güç seviyesi ve hedeflediğimiz minimum özellikler nedeniyle, şu anda Switch’te oynayan insanlara gerçekten iyi bir deneyim geliştirebileceğimizden veya sunabileceğimizden emin değiliz. ” diyor röportajımızda.

Ancak ekibin “açık fikirli olmaya istekli” olduğunu ve söylentilere göre Switch’in daha güçlü bir versiyonunun bulunup bulunmayacağı gibi gelecekteki platformları yeniden incelemeye hazır olduğunu da ekliyor. Anahtar 2serbest bırakıldı (hiçbir bilgisi olmadığını iddia ettiği bir şey).

Vurİyi çalışmasını sağlayabileceğimiz her yerde bulunduk ve bunun böyle devam etmesini bekliyorum. Vur 2,” diye devam ediyor. “Ne yazık ki Switch 1’de iyi bir şekilde çalıştırabileceğimizden emin değiliz.”

Smite gibi daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. en iyi çok oyunculu PC oyunlarıaynı zamanda en iyi ücretsiz oyunlar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow