Smite 2 resmi olarak açıklandı, alfa testi baharda başlayacak

Titan Forge Games resmen açıklandı Vur 2 – oynaması ücretsiz üçüncü şahıs çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) merakla beklenen devamı, Vur. Bu takip, bu baharda alfa testine girecek şekilde ayarlandı. Vur 2 Uzun zaman oldu – selefi ilk olarak 2012’de kapalı beta olarak oynanabilir hale geldi ve 2014’te tam sürüm olarak yayınlandı. Orijinal oyunda […]

Smite 2 resmi olarak açıklandı, alfa testi baharda başlayacak

Titan Forge Games resmen açıklandı Vur 2 – oynaması ücretsiz üçüncü şahıs çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) merakla beklenen devamı, Vur. Bu takip, bu baharda alfa testine girecek şekilde ayarlandı.

Vur 2 Uzun zaman oldu – selefi ilk olarak 2012’de kapalı beta olarak oynanabilir hale geldi ve 2014’te tam sürüm olarak yayınlandı. Orijinal oyunda oyuncular, 100’den fazla tanrının ve mitolojik varlığın yerine geçebilecekler. Çok sayıda yetenek ve çeşitli modlarda başkalarıyla mücadele edin.

sırasında açıklandı Vur Dünya Şampiyonası bugün (12 Ocak), Vur 2 Unreal Engine 5.2’de sıfırdan oluşturuldu. İlk oyun Unreal Engine 3’te yapılmıştı ve ikisinin görüntüleri karşılaştırıldığında muazzam grafik yükseltmelerinin yapıldığı açıkça görülüyor.

Oyuncular, geliştirilmiş görsellerinin ötesinde, mevcut tanrılar için yeni animasyonlar ve yeteneklerin yanı sıra, listedeki ilk çaylak olacak, çok talep edilen Hekate de dahil olmak üzere oynayacak tamamen yeni tanrıları sabırsızlıkla bekleyebilirler. Tanrılar her türlü öğeyi kullanabildiğinden ve hem zekayı hem de gücü farklı güç kaynakları olarak kullanabildiğinden, daha büyük bir stratejik derinlik de olacak. Çevreyle etkileşim kurmak ve güçlendirmeleri toplamak için yeni, özel bir düğme olacak ve yeni bir özel eşleştirme sistemi de devreye alınacak, dereceli için ise tamamen yeni bir sistem gelecek.

(Resim kredisi: Hi-Rez Stüdyoları)

Açıklama sırasında Titan Forge, ‘Legacy Gems’ ve ‘Divine Legacy’ sistemleri hakkında da ayrıntılara girdi. Vur oyuncular içeriklerini (görünümler gibi) doğrudan Vur 2. Bunun yerine, orijinal oyunda harcadıkları (ücretli veya ücretsiz olarak kazandıkları) mücevher sayısına eşdeğer ‘Eski Mücevherleri’ otomatik olarak alacaklar ve bu, daha sonra devam oyununda çoğu oyun içi satın alımda %50 indirim için kullanılabilecek. Oyuncular, Kurucu Paketi satın aldıklarında iki kat daha fazla Eski Mücevher alacaklar. Vur 2.

Bu arada ‘İlahi Miras’ da yeni bir özellik olarak geliyor Vur 1 11. Yılın ilk güncellemesinden itibaren. Oyuncuları oyunda harcadıkları süreye göre ödüllendirecek Vur Yıllar geçtikçe, her yıldaki ilerleme puanları ikramiye kazanmak için bir araya getirilir. Oyunun her yılı için kilidi açılacak özel bir görünüm mevcuttur. Vur 2ve önceki ilerlemeye bağlı olarak kazanılacak rozetler de var. Divine Legacy aynı zamanda herhangi bir 4. ve 5. Kademe görünümün kilidini açmak için de kullanılabilir. Vur 1 ücretsiz.

Çoğu içeriğin yeni oyuna aktarılmamasına rağmen, mücevherle satın alınabilen her yeni görünümün 11. Yılda tanıtıldığını da belirtmekte fayda var. Vur “Nesiller arası bir görünüm” olacak ve bu da şu şekilde mevcut olacak: Vur 2 serbest bırakıldığında (ve söz konusu tanrı oynamaya hazır olduğunda, çünkü hepsi en başından beri orada olmayacak).

Devam filminin varlığına rağmen Titan Forge’un orijinalden ayrılmayı planlamadığı da doğrulandı. Vur yakında her an geride kalabiliriz. TechRadar Gaming’in katıldığı basın toplantısında, insanlar oynamaya devam etmek istediği sürece ikisinin birlikte var olmaya devam edeceği ve her ikisine de güncellemeler geleceği belirtildi. Ancak yeni tanrıların gelmesi duracak Vur 130’uncusu Nut’un Şubat ayında vizyona girmesinden sonra.

Vur 2 PC’de başlatılacak şekilde ayarlandı, PlayStation 5Ve Xbox Serisi X|S gelecekte bir noktada olacak ve tam çapraz oyuna sahip olacak. Oyuncular, ücretsiz anahtar teslimi yoluyla bir anahtar alarak veya garantili erişim için Kurucu Paketi satın alarak aylık hafta sonu oyun testleri ile alfayı deneyebilecekler; ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Oynamak için yeni bir şey mi arıyorsunuz? için önerilerimize göz atabilirsiniz. en iyi çok oyunculu PC oyunlarıaynı zamanda en iyi ücretsiz oyunlar.

Teknory