Snapchat’te Charms Nasıl Alınır?

2019 civarında, Snapchat ödüllere son verdi ve onların yerine sanal arkadaşlarınızla paylaştığınız ilişkiyi tasvir eden mini çizimler olan Charms’ı getirdi. Doğum günlerini, astrolojik işaretleri, doğum taşlarını ve bağlantıları takip etmenin harika bir yoludur. Snapchat Charms, hem iPhone hem de Android cihazlarda görülebilir ve bunları elde etmek oldukça basittir. Snapchat Charm’ı kazanma ve bunun sanal arkadaşlığınız […]

Snapchat’te Charms Nasıl Alınır?

2019 civarında, Snapchat ödüllere son verdi ve onların yerine sanal arkadaşlarınızla paylaştığınız ilişkiyi tasvir eden mini çizimler olan Charms’ı getirdi. Doğum günlerini, astrolojik işaretleri, doğum taşlarını ve bağlantıları takip etmenin harika bir yoludur.

Snapchat Charms, hem iPhone hem de Android cihazlarda görülebilir ve bunları elde etmek oldukça basittir.

Snapchat Charm’ı kazanma ve bunun sanal arkadaşlığınız için ne anlama geldiği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Snapchat’te Charms Alma

Snapchat kullanıyorsanız, bu sizi Snapchat Cazibesi için uygun kılar. Esasen, birisiyle ne kadar çok etkileşime girerseniz, Snapchat’in sizi bir Tılsım ile ödüllendirme olasılığı o kadar yüksek olur. Arkadaşınızla sürekli Snap yaparsanız, hikayeleri ve metinleri paylaşırsanız, bir Tılsım edinmeyi hızlandırabilirsiniz.

Ancak bazı Tılsımlar, arkadaşlarınızla hiç etkileşim kurmanıza gerek kalmadan gelir. Örneğin, Doğum Günleri ve Astrolojik Burçlar varsayılan Tılsımlardır.

Tılsım Çeşitleri ve Nasıl Elde Edilir

Kazanabileceğiniz farklı Snapchat Tılsımları türleri vardır.

İşte en yaygın olanların ve bunları nasıl elde edebileceğinizin bir özeti:

Astrolojik Uyumluluk

Astrolojik Uyumluluk İşareti, Snapchat’in bağlantınızın olması gerektiğini söyleme şeklidir. Arkadaşınızın ve sizin burcunuza dayalıdır. Sanal Snap arkadaşlarınızdan biriyle astrolojik bir bağlantı paylaşıyorsanız, bu Snapchat Cazibesine sahip olabilirsiniz.

Yeni Arkadaşlar Tılsımı

New Friends Charm, bu uygulamada yeni bir arkadaşlığı kutluyor. Yeni bir Arkadaş kabul ettiğinizde bu Snapchat Cazibesine sahip olabilirsiniz. Genellikle bir hafta sonra ortaya çıkar.

BFF Cazibesi

Her zaman en çok Snap yaptığınız bir kişi vardır: Snapchat BFF’niz. O tek arkadaşınızla uzun süredir ileri geri Snap yapıyorsanız, BFF Charm’ı alabilirsiniz.

Utangaç Adam Cazibesi

Snapchat potansiyel arkadaşlıkları ortaya çıkarmak ve eşleşmeler yapmak için burada. Utangaç Adam Cazibesi, Snap gemilerinizi diğer kullanıcılarla genişletmenizi hatırlatır. Bir süre geçtiyse ve o kişiye hala bir Snap göndermediyseniz, bu Tılsımı alabilirsiniz.

Snapstreak Cazibesi

Snapchat, arkadaşlarınızla yüksek bir Snapstreak sürdürmeyi kutluyor. Snapchat Snapstreak Charm, ilerlemenizi tanımak için var. Bu Tılsımı, Snapstreak sayısında belirli kilometre taşlarını, özellikle 100, 500 veya 1.000’i geçtiğinizde alabilirsiniz.

Bir Dakika Büyüsü Oldu

Snapchat DM’lerinde birine Snap göndermeyeli bir dakika oldu mu? “Bir Dakika Oldu” Büyüsü bununla ilgili. Kişisel hatırlatıcınız gibi. Snapchat’te bir arkadaşınızla yakınsanız ve uygulama iletişiminizde bir boşluk fark ederse, bu Tılsımı alabilirsiniz.

Snapchat Tılsımlarını Görüntüleme

Hangi Tılsımları kazandığınızı kontrol etmek isterseniz, bunu hem iPhone hem de Android cihazlarınızda şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. Snapchat uygulamasını açın.
  2. Ekranın altındaki küçük “Mesaj” simgesine tıklayın.
  3. Sohbet edeceğiniz birini seçin ve Snapchat bitmoji’sine tıklayın.
  4. Sahip olduğunuz tılsımların bir listesini görmek için “Tılsımlar” bölümüne gidin.

2022/23’te En Popüler Snapchat Filtreleri ve Lensleri

Snapchat, tamamen filtrelerinizden ve lenslerinizden en iyi şekilde yararlanmakla ilgilidir. Bir sonraki Snapchat gönderiniz için ilginç efektler arıyorsanız, araştırılacak en popüler filtreler şunlardır:

Senin için

trend

Ek SSS

Kaç tane Snapchat Tılsımı var?

Şu anda 30’dan fazla Snapchat Charms mevcut.

Birisi Charms’a bakıp bakmadığınızı görebilir mi?

Tılsımlarını kontrol etmek istediğin arkadaşlara bildirim gönderilmez. Tılsımlarını gözden geçirebilirsin ve Snapchat onlara haber vermez.

Snapchat Charms’ı kaybedebilir misin?

Evet. Siz ve arkadaşınız artık belirli bir çekicilik için gereksinimleri karşılamıyorsanız, kaybolacaktır.

Ya Snapchat arkadaşınızın adının yanında ateş emojisi yoksa?

Snapchat arkadaşınızın adının yanında herhangi bir ateş emojisi görmüyorsanız, muhtemelen biriniz günlük Snap’i göndermeyi unutmuştur. Bu, emojilerin kaybolmasına neden olur. Ancak, bunları Ayarlar’dan geri almanın bir yolu var.

Snapchat 2023’te hala popüler mi?

Kesinlikle. Snapchat uzun süredir oyunda ve Z kuşağının çoğu onu ana iletişim kanallarından biri olarak kullandı. Mesele şu ki, 2023’te Snapchat’in popülaritesi azalmadı ve hala genç nüfus arasında en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak kabul ediliyor.

Snapchat’in büyüsüne kapıldı

Bu bilgiyle, Snapchat tarafından nasıl büyülenebileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu Snapchat tılsımları, Snap arkadaşlarınızla olan ilişkinizi gösteren sanal çizimlerdir. Uygulamayı ne kadar süredir kullandığınıza, mesajlaşma alışkanlıklarınıza ve astrolojik bağlantılarınıza bağlı olarak değişebilirler.

30’dan fazla Snapchat tılsımı var ama dikkatli olun! Onları korumak istiyorsanız, belirli bir dinamiği sürdürmelisiniz. Gecikmeye devam ederseniz Cazibenizi kaybedebilirsiniz.

Tüm Snapchat arkadaşlarınızla Snapchat Charms’ınız var mı? Sende kaç adet var? Lütfen bize bildirmek için bir yorum bırakın.

Teknory