Snyderverse Stans, ‘Ahsoka’ Heyecan Verici Bir Fragman Güncellemesi Alırken Henry Cavill’in Süpermen’i Hakkında Mahkemeye Çıkmak İstiyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Warner Bros.’tan kurtulalı aylar oldu. Henry Cavill Superman olarak ve dümende James Gunn ile yeni bir başlangıç ​​yapma umuduyla SnyderVerse’i yavaşça dağıttı. Bu planlar iyi ve gerçekten devam ediyor, ancak hayranlar hala en sevdikleri canlı aksiyon Justice League’in bu kadar erken dağıldığı gerçeğini unutmuş değil. Tür film yapımının diğer tarafında, neredeyse […]

Snyderverse Stans, ‘Ahsoka’ Heyecan Verici Bir Fragman Güncellemesi Alırken Henry Cavill’in Süpermen’i Hakkında Mahkemeye Çıkmak İstiyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Warner Bros.’tan kurtulalı aylar oldu. Henry Cavill Superman olarak ve dümende James Gunn ile yeni bir başlangıç ​​yapma umuduyla SnyderVerse’i yavaşça dağıttı. Bu planlar iyi ve gerçekten devam ediyor, ancak hayranlar hala en sevdikleri canlı aksiyon Justice League’in bu kadar erken dağıldığı gerçeğini unutmuş değil.

Tür film yapımının diğer tarafında, neredeyse süper kahraman oyununun karşısında, Yıldız Savaşları dönüşünden cesaret alarak, diğer tüm uzay serileri üzerinde üstün hüküm sürmeye devam ediyor. mandaloryalı sadece birkaç gün içinde. Bununla birlikte, prömiyer tarihine adım adım yaklaştıkça, Ahsoka serisi başka bir heyecan verici güncelleme alıyor.

Popüler Yıldız Savaşları görünebilecek karakterler mandaloryalı 3. sezon

mandaloryalı sezon 3
Lucasfilm/Disney Plus aracılığıyla görüntü

mandaloryalı favorilerimizden bazılarını diriltmekten sorumludur Yıldız Savaşları ilk iki sezonu boyunca karakterler. Ahsoka, Boba Fett ve hatta Luke Skywalker sadece bir başlangıç ​​olabilir, bu yüzden fandom üçüncü sezonun Disney Plus’a gelmesi için gün sayarken, olabilecek her potansiyel eski karakterin bir listesini gözden geçirmeye karar verdik. yaklaşan koşuda bir görünüm.

SnyderVerse taraftarları, bitene kadar bitmediğini söylüyor ve Warner Bros.’u dava etmekle tehdit ediyor.

henry cavill süpermen
Warner Bros aracılığıyla görüntü

James Gunn zorlu DCU yeniden başlatmasının geliştirilmesinde ilerlemeye devam ettiği için artık Snyder hayranları için köprünün altındaki su olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Bazı insanlar hâlâ tüm Henry Cavill fiyaskosu ve filmin sonundaki yanıltıcı kamera hücresi yüzünden üzgün. siyah adam, bu yüzden bazı Ana de Armas hayranlarının bir süre önce yanıltıcı pazarlama kampanyaları nedeniyle bir şirketi dava etmek için kullandıkları taktiği kullanmayı düşünüyorlar. İnternet topluluğunun – veya en azından sesli bir azınlığının – gerçekten ne kadar takıntılı olabileceği hakkında çok şey söyleyen gerçekten işe yarayabilir.

Ahsoka fragman, Star Wars Celebration 2023 sırasında yayınlanacak

İmaj kredisi: The Mandalorian / Disney Plus

Snips en sevilenlerden biridir Yıldız Savaşları Kanondaki karakterler, bu yüzden hayranların onun solo TV yan ürününün Disney Plus’ta yayınlanmasını beklemesi şaşırtıcı olmamalı. Proje birkaç yıldır Dave Filoni ve Jon Favreau’nun gözetiminde yürütülüyor. ama son söylentilere görenihayet bu Nisan ayındaki 2023 Yıldız Savaşları Kutlaması sırasında ürünlere bir göz atıyoruz.

Teknory