Sony ve Logitech, PlayStation Access kontrol cihazı için aksesuar kiti sağlamak üzere iş birliği yapıyor

PlayStation Access kontrol cihazının ilk aksesuar kiti duyuruldu ve bu kit, güvenilir donanım markası Logitech’ten geliyor. Ocak ayında piyasaya sürülen Logitech’in Uyarlanabilir oyun Kiti, PlayStation 5’in bu yıl 6 Aralık’ta gelecek olan erişilebilirlik denetleyicisinden yararlanacak oyunculara daha fazla yardımcı olmak için çeşitli ekstra modüller içeriyor. Uyarlanabilir oyun Kiti, Logitech’in çevrimiçi mağazasından satın alınabilecek. 79,99$ / […]

Sony ve Logitech, PlayStation Access kontrol cihazı için aksesuar kiti sağlamak üzere iş birliği yapıyor

PlayStation Access kontrol cihazının ilk aksesuar kiti duyuruldu ve bu kit, güvenilir donanım markası Logitech’ten geliyor.

Ocak ayında piyasaya sürülen Logitech’in Uyarlanabilir oyun Kiti, PlayStation 5’in bu yıl 6 Aralık’ta gelecek olan erişilebilirlik denetleyicisinden yararlanacak oyunculara daha fazla yardımcı olmak için çeşitli ekstra modüller içeriyor.

Uyarlanabilir oyun Kiti, Logitech’in çevrimiçi mağazasından satın alınabilecek. 79,99$ / £69,99. Kutuda iki çift büyük ve küçük düğme modülü, iki değişken tetikleyici, iki hafif dokunmatik düğme, yumuşak bir oyun tahtası ve her parça için tercihlerinize göre düğmeleri serbestçe atamanıza olanak tanıyan bir dizi etiket bulunur.

Modüller, dört adet 3,5 mm’lik genişletme bağlantı noktası aracılığıyla PlayStation Access denetleyicisine bağlanabiliyor; böylece oyuncular, parçaları gerektiği gibi takıp çıkarabiliyor. Erişim denetleyicisiyle en iyi PS5 oyunlarından bazılarını oynamayı planlıyorsanız bu mükemmel bir haber.

Sony’nin erişilebilirlik özelliklerine olan bağlılığı, yazılım tarafında oldukça etkileyicidir; Savaş Tanrısı Ragnarok Ve Sonumuz Bölüm 2 her ikisi de geniş bir oyuncu yelpazesine uyacak kapsamlı erişilebilirlik seçeneklerine sahiptir. Bu taahhüt artık donanıma da yansıyor gibi görünüyor.

Sony’nin, PlayStation Access kontrol cihazı için daha fazla modül sağlamak amacıyla Logitech gibi bilinen markalarla işbirliği yaptığını görmek harika. Backbone One PlayStation Edition ve Victrix Pro BFG kontrol cihazında yaptığımız gibi, üçüncü taraf ürünlerinin resmi PlayStation lisansı aldığını görmek yaygın bir durumdur. Umarız PlayStation Access’te de durum böyle olur ve birçok marka gelecekte çıkacak erişilebilirlik kontrol cihazı için kendi özel parçalarını ekleyecektir.

PS5 için tasarlanmış diğer en iyi cihazlar için kılavuzlarımıza göz atın. en iyi PS5 yarış direksiyonlarıaynı zamanda en iyi PS5 aksesuarları Birinci sınıf donanım önerileri için.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow