South Park: Snow Day Fragmanı Mart Yayın Tarihini Açıkladı

İlk kez ağustos ayında duyurulan dört oyunculu ortak macera oyunu South Park: Snow Day, 26 Mart’ta geliyor. Yeni bir fragman, oyunun soğuk aksiyonunu ve elbette serinin kendine özgü küfürlü mizahını daha fazla gösteriyor. New Kid olarak oyuncular, kar fırtınasının Colorado kasabasını kaplaması ve okulların tatil edilmesinin ardından destansı bir arayışta Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’ye […]

South Park: Snow Day Fragmanı Mart Yayın Tarihini Açıkladı

İlk kez ağustos ayında duyurulan dört oyunculu ortak macera oyunu South Park: Snow Day, 26 Mart’ta geliyor. Yeni bir fragman, oyunun soğuk aksiyonunu ve elbette serinin kendine özgü küfürlü mizahını daha fazla gösteriyor.

New Kid olarak oyuncular, kar fırtınasının Colorado kasabasını kaplaması ve okulların tatil edilmesinin ardından destansı bir arayışta Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’ye katılırlar. En yeni South Park oyunları gibi, The Stick of Truth ve The Fractured But Whole da macera, hayal ürünü yüksek fantastik bir maceranın merceğinden anlatılıyor, ancak Snow Day, sıra tabanlı dövüşü bir kenara bırakıp daha aksiyonlu bir oyun sunuyor. odaklı deneyim.

Oyuncular farklı yakın dövüş ve menzilli silahlar kullanabilir, büyü ve diğer yetenekleri kullanabilir ve karakterlerini çeşitli kıyafetlerle kişiselleştirebilirler. Snow Day, en fazla dört arkadaşla, çevrimiçi eşleştirmede yabancılarla birlikte veya yapay zeka müttefikleriyle tek başına oynanabilir.

South Park: Snow Day PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch ve PC’ye geliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow