Spider-Verse’in Orijinal Çoklu Evren Örümcekleri Devam Filminde mi?

ilk iken Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Fragman çok sayıda yeni Örümcek kahramanı ve birkaç farklı boyuttan varyantı içeriyor, eksik gibi görünen bazı önemli Örümcek kahramanları var. Fragmanda, Mile Morales (Shameik Moore) annesine birkaç farklı Örümcekle kendi başına savaştığını, özellikle de Spider-Man 2099 (Oscar Isaac tarafından seslendirilen) ile savaştığını görmeden önce kendi başının çaresine bakacağına […]

Spider-Verse’in Orijinal Çoklu Evren Örümcekleri Devam Filminde mi?

ilk iken Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Fragman çok sayıda yeni Örümcek kahramanı ve birkaç farklı boyuttan varyantı içeriyor, eksik gibi görünen bazı önemli Örümcek kahramanları var. Fragmanda, Mile Morales (Shameik Moore) annesine birkaç farklı Örümcekle kendi başına savaştığını, özellikle de Spider-Man 2099 (Oscar Isaac tarafından seslendirilen) ile savaştığını görmeden önce kendi başının çaresine bakacağına söz verir. Miles’ın bazı arkadaşları olsa da, özellikle üç kahraman ortalıkta görünmüyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

için yeni fragmanda Örümcek Ayetinin Ötesinde, Spider-Ham (John Mulaney) ve Spider-Man Noir (Nicolas Cage), Peni Parker (Kimiko Glenn) ve Spider-Bot SP//dr ile birlikte gözle görülür şekilde kayıp. İzleyiciler yollarını ayırdıktan sonra potansiyel olarak eğlenceli bir yeniden bir araya gelme beklentisi içinde olsalar da, ne yazık ki fragman, Miles’ın ev evreninden ayrılan ilk macerası sırasında nerede olabileceklerine dair ipucu vermiyor. İşte orijinal Örümceklerin yokluğunun olası nedenleri.

İlgili: Örümcek Adam, Örümcek Evreninde Kötü Adam mı?!


Spider-Verse Karşısında Spider-Verse Çeşitlerinde Bazı Eksiklikler Var

Şu anki haliyle, Miles’ın daha büyük Spider-Verse’i geçmeden önce tanıyacağı onaylanmış tek Örümcek kahramanları Ghost Spider/Spider-Gwen (Hailee Steinfeld) ve Peter B. Parker (Jake Johnson). Her iki Örümcek de Miles’ın tanıştığı ilk varyantlardı. Örümcek Evrenine. Spider-Gwen, Miles’ın birincil aşk ilgisi olduğu ve Peter B. onun birincil akıl hocası olduğu için, her ikisi de bir sonraki bölüm için geri dönüyor.

Ancak Noir, Ham, Peni ve SP//Dr’nin neden kayıp olduğu belli değil. İlk filmde Miles Morales’in kendi Örümcek Adamı olmasına yardımcı oldular, bu yüzden yokluklarının bir nedeni yoksa, özellikle de filmde olmadıkları ortaya çıkarsa, kesinlikle yazık olur. tüm. En iyi sonuç, bozulmamak için bu ilk fragmanda eksik olmaları. Örümcek Evreninin Karşısında komplo.

Spider-Man Noir, Spider-Ham ve SP//dr Neden Eksik Olabilir?

Peni Parker ve robotu Spider-Verse'de

Yeninin en büyük gizemlerinden biri Örümcek Ayetinin Ötesinde Fragman, Miles’ın Spider varyantlarından oluşan bir ordudan kaçmasının ve Spider-Man 2099 ile kavga etmesinin nedenidir. Planladığı şeyin kesinlikle feci sonuçları veya büyük riskleri olabileceği kesin. Önemli bir an, Spider-Gwen’in kendilerinin (Örümceklerin) Spider-Man 2099’da iyi adamlar olması gerektiğini söylemesi ve Miles ile arkadaşlarının kafa kafaya gelmesine yol açacak bazı ciddi gerilimler olacağını alaya almasıdır. diğer varyantlar ile. Bu, potansiyel olarak kayıp Örümceklere bağlanabilir. Örümcek Adam: Örümcek Evreninde.

The Spot (Jason Schwartzman tarafından seslendirilen) olarak bilinen kötü adamın, oyunun ana düşmanı olduğu zaten onaylandı. Örümcek Adam: Örümcek Evreninde. Çizgi romanlarda The Spot, karanlık madde üzerindeki güçlerini kullanarak çoklu evrende seyahat edebilir. Bu nedenle, eylemleri, ardından gerçeklerin yok edilmesiyle tüm Örümcek Evreninin çökmesine neden olabilir. Bu, Spider-Ham, Noir ve Peni’nin potansiyel olarak varoluştan silinme riskiyle karşı karşıya olmasının nedeni olabilir. Onları kurtarmaya yönelik bir girişim, Örümcek Ayetinin geri kalanının istikrarını tehdit edebilecekse, 2099 ve diğer Örümceklerin Miles’ın kayıp arkadaşlarına yardım etmesini engellemeye çalışması mantıklı olacaktır.

İlgili: Eski Spidey Aktörü Tarafından Açıklanan Örümcek Adam’ın Maskesi Neden Bu Kadar Önemli?

Spider-Verse’de Eksik Olanları Yerine Getirecek Pek Çok Yeni Varyant Var

Gwen Stacey, Across the Spider-Verse denemesinde birkaç örümcek insanın önünde.

Fragmanda kaybolan Örümceklerin daha sonrası için saklanmadığı ortaya çıkarsa, oyuncularla ilgili zamanlama sorunları olmuş ve geri dönememiş olmaları da mümkündür. Ayrıca, pek çok yeni Örümcek karşısında, yazar-yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller’ın olay örgüsünü yeni yüzler için gereğinden fazla kalabalıklaştırmamak için yeni yüzlere odaklanma arzusu olması da mantıklıdır. Örümcek-Ayet film, sadece çok fazla zaman geçiriyor. Herkesin uyum sağlayamaması anlaşılabilir bir durumdur.

Spider-Ham, Noir ve Peni Parker’ın bu ilk fragmanda olmamasının nedeni ne olursa olsun, Spider-Verse’in her yerinden bunu telafi etmek için kesinlikle birçok yeni Spider varyantı olacak. Olduğu söyleniyor, öyle ya da böyle bir nedene sahip olmak güzel olurdu. Ek olarak, Miles Morales’le savaşmak için pek çok Spider varyantı kurulurken, müttefiklerini sınırlamak belirli bir anlam ifade ediyor ve tehlikeyi daha da artırıyor. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde 2 Haziran’da çıkıyor.

Sonraki: Spider-Man: Across The Spider-Verse Fragmanında Kaçırdığınız Şeyler

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Spider-Man Across the Spider Verse Birinci Bölüm Özel Poster
    Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde – Birinci Bölüm

Teknory