Spotify HiFi hala kullanıma sunulmadı

Müzik akışı hizmetinin yüksek kaliteli müzik akışı sunması beklenen yükseltilmiş katmanı olan Spotify HiFi hala burada değil. İlk olarak Şubat 2021’de duyurulduğu için unutmuş olabilirsiniz; Spotify bize kesin bir tarih vermedi, ancak HiFi’nin yıl sonuna kadar geleceğini söyledi. Pekala, şimdi 2022 ve bir ay kaldı ve Spotify HiFi hala burada değil. Tweet silinmiş olabilir (yeni […]

Spotify HiFi hala kullanıma sunulmadı

Müzik akışı hizmetinin yüksek kaliteli müzik akışı sunması beklenen yükseltilmiş katmanı olan Spotify HiFi hala burada değil.

İlk olarak Şubat 2021’de duyurulduğu için unutmuş olabilirsiniz; Spotify bize kesin bir tarih vermedi, ancak HiFi’nin yıl sonuna kadar geleceğini söyledi.

Pekala, şimdi 2022 ve bir ay kaldı ve Spotify HiFi hala burada değil.

Sadece bu da değil, Spotify bu konuda çoğunlukla sessiz kaldı. Şirketin resmi blog tarihlerinde HiFi katmanının son sözü Şubat 2021. Aynı şey Spotify’ın resmi hesabı olan Twitter için de geçerli. tweet attı HiFi’nin yaklaşık iki yıl önce “yolda” olduğunu.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Wrapped, Dinleyen Kişiliğinizi analiz etmek için burada

Geçen yıl Spotify, Spotify HiFi’nin “gelecekte” geleceğini söyleyerek konuyu resmi forumlarında ele aldı, ki bu sizin deyiminizle belirsiz.

Spotify’a gecikmeyi sorduk ve yanıt aldığımızda bu gönderiyi güncelleyeceğiz, ancak herhangi bir geri bildirim alma konusunda bahse girmeyiz. Sanki Spotify HiFi tamamen terk edilmiş ve şirket herkesin bunu unutacağını umuyor.

Apple Music, Amazon Music Unlimited ve Tidal dahil olmak üzere Spotify’ın tüm büyük rakiplerinin hepsinin kayıpsız kalitede akış sunduğu göz önüne alındığında, bunun gerçekleşmesi pek olası değil.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

AI müzisyenleri yakında Spotify çalma listelerinize geliyor


Spotify’ın Spotify Premium için 320 kbit/sn’ye kadar çıkan akış kalitesi ile kayıpsız akış arasındaki fark, ucuz ses cihazlarında kolayca fark edilemeyebilir. Kulaklıklar ve hoparlörler her zaman daha iyi hale geliyor ve birçok kullanıcı kesinlikle daha yüksek kaliteli akıştan faydalanacaktır.

Spotify’ın bu yıl yapmayı unutmadığı bir şey de, en çok dinlediğiniz şarkılar, albümler, sanatçılar ve türler hakkında size bilgi veren Spotify Wrapped deneyimini başlatmak oldu. Bu, tüm bu müzikleri çok daha iyi kalitede dinleyebileceğinize dair yıllık hatırlatıcınız.

Teknory