Spotify zevk profilinizden müzik nasıl kaldırılır

Uyurken dinlediğiniz ortam gürültüsü veya çocuklarınızın sevdiği melodiler nedeniyle en iyi şarkılarınızın ve sanatçılarınızın bozulduğu başka bir Spotify Wrapped gelip gitti mi? Bunun için bir düzeltme var. AYRICA BAKINIZ: Spotify Wrapped 2023, bir yıllık yeni yapay zeka özelliklerinin ardından ‘gerçek şeyleri’ kutluyor Yayın devi, Spotify’ın beğendiğiniz müziği bu şekilde tanımladığı “Tat Profilinizden” çalma listelerini kaldırma […]

Spotify zevk profilinizden müzik nasıl kaldırılır

Uyurken dinlediğiniz ortam gürültüsü veya çocuklarınızın sevdiği melodiler nedeniyle en iyi şarkılarınızın ve sanatçılarınızın bozulduğu başka bir Spotify Wrapped gelip gitti mi? Bunun için bir düzeltme var.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Wrapped 2023, bir yıllık yeni yapay zeka özelliklerinin ardından ‘gerçek şeyleri’ kutluyor

Yayın devi, Spotify’ın beğendiğiniz müziği bu şekilde tanımladığı “Tat Profilinizden” çalma listelerini kaldırma seçeneğine sahiptir. Müziği Zevk Profilinizden hariç tuttuğunuzda Spotify’ın size önerdiği şeyler o kadar fazla etkilenmeyecektir. Ayrıca, Beğeni Profilinizden kaldırılan çalma listelerindeki şarkılar ve sanatçılar, Sarılmış listenizdeki en iyi şarkılar veya sanatçılar arasında yer almayacak ancak toplam dinleme sürenize katkıda bulunacaktır. Ancak şarkıları çalma listesinin dışında dinlerseniz yine de Tat Profilinize dahil edilecektir.

Bir çalma listesini kaldırdığınızda, onun Tat Profilinizden gerçekten çekilmesi 48 saat sürecektir. Şimdi bir çalma listesini Beğeni Profilinizden hariç tutarsanız, değişikliklerin bu yılki Spotify Sarılmış’ınıza yansıtılmayacağını, ancak en azından gelecek yılınkinin daha doğru olacağını unutmayın.

Bir oynatma listesini zevk profilinizden nasıl hariç tutacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bir çalma listesini Tat Profilinizden nasıl kaldırabilirsiniz:

1. Spotify’ı açın

2. Hariç tutmak istediğiniz oynatma listesine gidin

3. Üç gri noktaya dokunun

4. Aşağı kaydırın ve “Zevk profilinizden hariç tut”u seçin

Mutlu dinlemeler!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow