Stu Macher’in Scream Return’ü Matthew Lillard’dan Dikkatli Güncelleme Aldı

Özet Matthew Lillard, Scream serisine Stu Macher olarak dönme ihtimaline açık. Serideki son ayrılıklar kadroda doldurulacak bazı boşluklar bıraktı. Serinin, olası bir geri dönüş öncesinde Stu’nun karakterinin ölü mü yoksa hayatta mı olduğunu açıklığa kavuşturması gerekiyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Matthew Lillard olası bir geri dönüşe değiniyor Bağırmak franchise. Aktör, 1996 […]

Stu Macher’in Scream Return’ü Matthew Lillard’dan Dikkatli Güncelleme Aldı

Özet

  • Matthew Lillard, Scream serisine Stu Macher olarak dönme ihtimaline açık.
  • Serideki son ayrılıklar kadroda doldurulacak bazı boşluklar bıraktı.
  • Serinin, olası bir geri dönüş öncesinde Stu’nun karakterinin ölü mü yoksa hayatta mı olduğunu açıklığa kavuşturması gerekiyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Matthew Lillard olası bir geri dönüşe değiniyor Bağırmak franchise. Aktör, 1996 yapımı orijinal slasher’da, Billy Loomis (Skeet Ulrich) ile birlikte Woodsboro’yu terörize eden iki orijinal Ghostface katili olan Stu Macher’ı canlandırdı. Her ikisi de Sidney Prescott (Neve Campbell) tarafından Stu’nun başına bir televizyon seti düşürülerek öldürüldü. Yıllar boyunca Lillard, Stu’nun hayatta kalma ihtimaline açık kaldı ve 2020’de şu tweeti attı: “Yani… sadece bir televizyon muydu? Sağ?” ve 2023’te Çığlık VIMindy Meeks-Martin (Jasmin Savoy Brown), Stu’nun muhtemelen hayatta olduğuna dair geçici bir gönderme yapıyor.

Şimdi, sohbet ederken Haftalık eğlenceLillard, takıma dönme ihtimalinden bahsetti Bağırmak Melissa Barrera ve Jenna Ortega’nın yakın zamanda ayrılmasının ardından franchise. Bu gelişmelere rağmen; Lillard, Stu Macher olarak geri dönmesinin mümkün olmadığını düşünüyor “mantıklı olduğu bir dünya var Bu durumda serinin karakterinin ölü mü yoksa diri mi olduğunu açıklamasını istiyor. Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

Öyle düşünmüyorum. Öyle düşünmüyorum. Yani bakın, şu anda yaşadıklarına bakılırsa bunun nereye varacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Mantıklı olduğu bir dünya varsa, o zaman elbette. Yani sürekli bunu dile getiriyorlar, dışarıda parmak uçlarında dolaşıyorlar… Umarım öyle veya böyle yatırırlar. Birisi bana içeri girip girmeyeceğimi sormadan sokakta yürüyemiyorum 35.Bölüm ya da her neyse.


Scream Serisinin Son Ayrılıklarından Sonra Matthew Lillard’a İhtiyacı Olabilir

Çığlık 6 Sam Stu Macher

O zamandan beri Bağırmak Yeniden başlatıldı, seri her taksitte oyunculara ve karakterlere kan kaybettiriyor. Bağırmak (2022) orijinal karakter Dewey’i (David Arquette) öldürdü ve serinin yüzü Neve Campbell, Sidney olarak geri dönmeyi reddetti. Çığlık VI maaş anlaşmazlığı nedeniyle. Kasım 2023’te seri, Sam ve Tara Carpenter kardeşleri canlandıran Melissa Barrera ve Jenna Ortega adlı yeni yüzlerini kaybetti.. İlki, İsrail-Hamas savaşıyla ilgili tartışmalı yorumlarda bulunduğu için kovuldu ve ertesi gün Ortega görevden çekildi. Çığlık 7 zamanlama çakışması nedeniyle Çarşamba 2. Sezon.

İlgili
Çığlık 7’de neler oluyor? Şok edici Kadro Çıkışları ve Gelecek Açıklaması

Scream 7, geleceğini daha da karmaşık hale getiren büyük bir değişimden geçiyor ancak son Scream filmi hâlâ kurtarılabilir.

Bu oyuncular gittikten sonra, Bağırmak kesinlikle doldurulması gereken bazı boşluklar var ve raporlar Campbell ve Çığlık 3 yıldızı Patrick Dempsey’in geri dönmesi bekleniyor. Lillard, serinin son kayıplarını telafi etmek için geri getirebileceği bir diğer tanınabilir yüz. Ancak oyuncunun söylediği gibi karakterinin ölü mü yoksa hayatta mı olduğu konusunda bazı açıklamalara ihtiyaç var. İçinde Çığlık VIKirby (Hayden Panettiere), Macher’in ölümünden bahsediyor ve Mindy şöyle yanıt veriyor: “Eğer onun öldüğüne inanıyorsanEğer Stu gerçekten ölmüşse, eski Ghostface suç ortağı Billy Loomis’e benzer şekilde her zaman hayalet formunda geri dönebilir.

Kaynak: EW

Bağırmak

Wes Craven, uzun süredir devam eden serinin ilk filmi olan Scream’in 1996’da piyasaya sürülmesiyle korku-slasher türünü alt üst etti. Woodsboro sakinleri, bir dizi cinayetin, klasik korku filmlerine takıntısı olan, hayalet maskesi takan tehlikeli bir katil tarafından işlendiğini keşfeder. Hayatta kalabilmek için bir grup lise öğrencisi, bir muhabir ve bir kasaba milletvekilinin korku beklentilerini altüst etmesi ve katilden bir adım önde olması gerekecek.

Yayın tarihi
20 Aralık 1996
Döküm
Jamie Kennedy, Skeet Ulrich, Drew Barrymore, Rose McGowan, Neve Campbell, David Arquette, Roger Jackson, Courteney Cox, Matthew Lillard

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
111 dakika

Yazarlar
Kevin Williamson

Bayilik
Bağırmak

Devam filmi
Çığlık 2, Çığlık 4, Çığlık 3

Görüntü yönetmeni
Mark Irwin

Üretici
Cary Woods, Cathy Konrad

Üretim şirketi
Woods Entertainment, Dimension Films

Bütçe
14 milyon dolar

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow