Şu Anda Amazon Prime’daki En İyi Komedi Şovlarından 5’i

“Salondaki Çocuklar“, 1988’den başlayarak beş sezon boyunca yayınlanan ve aynı adlı topluluktan oluşan beş komedi oyuncusunun yer aldığı bir Kanada skeç dizisiydi: Scott Thompson, Dave Foley, Kevin McDonald, Bruce McCullough ve Mark McKinney. “Saturday Night Live”ın yaratıcısı Lorne Michaels tarafından üretildi, beş yıldızın tümü film ve televizyon endüstrisinde farklı derecelerde başarı elde etti. 2022’de, 27 […]

Şu Anda Amazon Prime’daki En İyi Komedi Şovlarından 5’i

Salondaki Çocuklar“, 1988’den başlayarak beş sezon boyunca yayınlanan ve aynı adlı topluluktan oluşan beş komedi oyuncusunun yer aldığı bir Kanada skeç dizisiydi: Scott Thompson, Dave Foley, Kevin McDonald, Bruce McCullough ve Mark McKinney. “Saturday Night Live”ın yaratıcısı Lorne Michaels tarafından üretildi, beş yıldızın tümü film ve televizyon endüstrisinde farklı derecelerde başarı elde etti. 2022’de, 27 yıl sonra Amazon Prime Video’da sekiz bölümlük bir altıncı sezon prömiyeri yapıldı. önceki sezon sona ermişti (aralarında bir TV mini dizisi ve uzun metrajlı film dahil olmak üzere birkaç yeniden bir araya gelme vardı) Özellikle, dizi Amazon Prime Video Canada tarafından üretilen ilk sezondu.

“Kids in the Hall”un yeni sezonu, yapımcı Lorne Michaels’ın yanı sıra beş orijinal yıldızın hepsini geri getirdi. Ayrıca sezonda Pete Davidson, Kenan Thompson, Will Forte, Fred Armisen, Tracee Ellis Ross, Eddie Izzard, Catherine O’Hara ve Mark Hamill gibi birçok önemli konuk yıldız yer aldı. Amazon’un “Kids in the Hall” adlı programı, yeni karakterler ve eskizlerin yanı sıra orijinal 80’ler ve 90’lar dizisinden hayranların en sevdiği birkaç karakteri geri getirdi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow