Suicide Squad: Kill The Justice League Hikayesi Spoilerları Çevrimiçi Sızdı, Rocksteady Yanıt Verdi

Suicide Squad: Kill the Justice League’i oynamayı, özellikle de hikayesini deneyimlemeyi dört gözle bekliyorsanız, internette geçirdiğiniz süre biraz daha zorlaştı. Bazı önemli noktalar internete sızdırıldı ve doğal olarak geliştirici Rocksteady bundan memnun değil. Görünüşe göre sızıntılar, önemli bir hikaye ara sahnesinden gelen seslerin, görsellerin ve henüz açıklanmayan karakterleri gösteren bir videonun ortaya çıktığı kapalı bir […]

Suicide Squad: Kill The Justice League Hikayesi Spoilerları Çevrimiçi Sızdı, Rocksteady Yanıt Verdi

Suicide Squad: Kill the Justice League’i oynamayı, özellikle de hikayesini deneyimlemeyi dört gözle bekliyorsanız, internette geçirdiğiniz süre biraz daha zorlaştı. Bazı önemli noktalar internete sızdırıldı ve doğal olarak geliştirici Rocksteady bundan memnun değil.

Görünüşe göre sızıntılar, önemli bir hikaye ara sahnesinden gelen seslerin, görsellerin ve henüz açıklanmayan karakterleri gösteren bir videonun ortaya çıktığı kapalı bir beta testinden kaynaklanıyor. Ayrıntıları paylaşmayacağız, ancak bunları bulmak zor değil; dolayısıyla daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız tek başınızasınız. Sadece karanlıkta kalmak isteyen diğer kişilere saygımızdan dolayı yorumlarda herhangi bir spoiler yayınlamaktan kaçınmanızı rica ediyoruz.

Rocksteady bir gönderi paylaştı X hesabına ilişkin açıklama Aşağıda tam olarak yayınladığımız sızıntıları ele alıyoruz.

Yeni yılda oyun çıktığında Suicide Squad: Kill the Justice League’de yarattığımız hikayeyi deneyimleyen oyuncuları sabırsızlıkla bekliyoruz. Herkesin oyunu oynayabileceğini ve hikayenin her anını bizzat hissedebileceğini umuyoruz.

Ayrıntıların oyunun çıkışından önce paylaşıldığını görmek çok hayal kırıklığı yaratıyor, bu nedenle sizi yalnızca mümkün olduğunca spoilerden kaçınmaya teşvik edebiliriz. Ve lütfen spoiler vererek diğer oyuncuların keyfini etkilememeye çalışın.

Hepinizi 02-02-24’te Metropolis’te görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

-Rocksteady

Bu tür sızıntıların meydana geldiğini görmek her zaman üzücüdür ve Suicide Squad’ın çıkışına hala iki ay varken, şaşırmak isteyen ilgili oyuncuların hikayeyi kendileri görebilmeleri için birkaç hafta boyunca spoilerdan kaçmaları gerekiyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, Batman: Arkham Knight’ın bitiminden birkaç yıl sonra geçiyor ve Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın rol aldığı, Brainiac’ın izniyle Dünya’yı beyinleri yıkanmış bir Justice League’den korumakla görevlendirilen oyuncular. İşbirliğine dayalı açık dünya macerası, nişancı tabanlı oynanışı, her zaman çevrimiçi olma zorunluluğu ve savaş bileti gibi canlı hizmet unsurları nedeniyle hayranlardan çok fazla eleştiri aldı.

Oyunun 2023 oyun Ödülleri’ndeki en yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow