Super Bowl LVII’yi ücretsiz yayınlama

Yakıcı bir sorunun yanıtı hızlı ve acısız olduğunda sevmelisin. Buradaysanız, muhtemelen “Kablosuzsam bu hafta sonu Super Bowl’u nasıl izlerim?” Canlı sporlar kablo kesiciler için sorunlu olmaya devam ettiğinden, sorulması son derece makul bir soru. Ancak oyunun bu yıl Fox’ta yayınlanmasıyla çözüm daha kolay olamazdı. AYRICA BAKINIZ: The Last of Us’ın 5. bölümü erkenden yayınlanıyor. İşte […]

Super Bowl LVII’yi ücretsiz yayınlama

Yakıcı bir sorunun yanıtı hızlı ve acısız olduğunda sevmelisin.

Buradaysanız, muhtemelen “Kablosuzsam bu hafta sonu Super Bowl’u nasıl izlerim?” Canlı sporlar kablo kesiciler için sorunlu olmaya devam ettiğinden, sorulması son derece makul bir soru. Ancak oyunun bu yıl Fox’ta yayınlanmasıyla çözüm daha kolay olamazdı.

AYRICA BAKINIZ:

The Last of Us’ın 5. bölümü erkenden yayınlanıyor. İşte neden ve nasıl izleneceği.

Super Bowl LVII kablosuz olarak nasıl izlenir

Hemen kovalamaya geçelim. Super Bowl LVII’yi izlemenin en iyi yolu Fox Sports uygulamasıdır.

Farkında değilseniz, çoğu büyük platformda bulunan bağımsız bir Fox Sports yayın uygulaması var. Normalde kullanmak için bir kablolu oturum açmanız gerekir, ancak Super Bowl için ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu, Fox’un büyük oyunu en son yayınladığı 2020’de de böyleydi.

Fox Sports uygulamasını bulup yükleyebileceğiniz tüm yerler şunlardır:

  • Google TV

  • Xbox

  • Android

  • iOS

  • Apple TV

  • Amazon Ateş TV

  • Yıl

Herhangi bir nedenle bu sizin için işe yaramazsa, arkadaşlarımız PCMag(Yeni bir sekmede açılır) ayrıca birkaç internet tabanlı kablo alternatifinden birinin kullanılmasını önerdi. YouTube TV, Fubo, Sling ve Hulu + Live TV’nin tümü Fox’u taşır, böylece oyunu bu hizmetlerden herhangi birinde de izleyebilirsiniz. Halihazırda bir aboneliğe abone olun ya da henüz yakmadığınız ücretsiz bir deneme sürümünüz olsun, bunların hepsi sağlam seçeneklerdir.

Ama gerçekten, Fox Sports uygulaması, Chiefs’in Eagles’ı ele geçirmesini görmenin en basit yolu olacak. Sadece maçtan önce bu kanat sırasını koymayı unutma.

Teknory