Taika Waititi’nin Yeni Filmi, Michael Fassbender’ın Komik Tarafını Ortaya Çıkarıyor

Yazar ve yönetmen Taika Waititi, yaklaşan spor komedileri Next Goal Wins’de Michael Fassbender’ın komik tarafını ortaya çıkarmayı tartışıyor. Yazar-yönetmen Taika Waititi, yaklaşan spor komedilerinde Michael Fassbender’ın komik yanını ortaya çıkarıyor. Sonraki Gol Kazanır. Birkaç kısa filmin ardından Yeni Zelandalı yönetmen, yerel bağımsız komedilerle adından söz ettirdi. Kartal vs Köpekbalığı ve Oğlan çığır açan özelliğinden önce, […]

Taika Waititi’nin Yeni Filmi, Michael Fassbender’ın Komik Tarafını Ortaya Çıkarıyor

Yazar ve yönetmen Taika Waititi, yaklaşan spor komedileri Next Goal Wins’de Michael Fassbender’ın komik tarafını ortaya çıkarmayı tartışıyor.


Yazar-yönetmen Taika Waititi, yaklaşan spor komedilerinde Michael Fassbender’ın komik yanını ortaya çıkarıyor. Sonraki Gol Kazanır. Birkaç kısa filmin ardından Yeni Zelandalı yönetmen, yerel bağımsız komedilerle adından söz ettirdi. Kartal vs Köpekbalığı ve Oğlan çığır açan özelliğinden önce, Gölgelerde Ne Yapıyoruz?, bir Wellington apartman dairesinde birlikte yaşayan vampirleri konu alan sahte bir korku komedisi. ile bir başka başarının ardından Wilderpeople’ın Avıyönetmenin yeni keşfedilen ünü, Marvel Studios’un onu film için işe almasına yol açtı. Thor: Ragnarok, Marvel Sinematik Evreninde oldukça saygın bir giriş. O zamandan beri yönetmen, En İyi Uyarlama Senaryo dalında Akademi Ödülü kazandı. Jojo Tavşanı ve MCU’ya geri döndü Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Waititi yakın zamanda oturdu Toplam film yeni spor filmini tartışmak için, Sonraki Gol Kazanır. Yönetmen, futbol filmini bir mazlum hikayesi olarak nitelendirdi ve popüler kendini iyi hissettiren filmle karşılaştırdı. Harika Koşular. Waititi ayrıca Fassbender’ı komedi yeteneğinden ötürü övdü. Yönetmenin Fassbender hakkında söylediklerini aşağıda okuyun:

“Pek çok kişi bilmiyor, aşırı derecede komik. Bence kişisel olarak daha fazla komedi yapması gerekiyor. O sırada ara veriyordu… ben.”

film.jpg” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”""”>
film.jpg?q=50&fit=crop&w=1500&dpr=1.5″/>film.jpg?q=50&fit=crop&w=943&dpr=1.5″/>film.jpg?q=50&fit=crop&w=767&dpr=1.5″/>film.jpg?q=50&fit=crop&w=480&dpr=1.5″/> Sonraki Gol Michael Fassbender Antrenmanını Kazandı Total <a href=film” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/12/next-goal-wins-michael-fassbender-training-total-film.jpg”/>

İlgili: Michael Fassbender 2017’den Beri Neredeydi (Emekli Oldu mu?)


Sonraki Gol Hakkında Bildiğimiz Her Şey Kazanır

Sonraki Gol Michael Fassbender Team Crop'u Kazandırdı

2014 yapımı aynı isimli belgeselden uyarlanmıştır. Sonraki Gol Kazanır tarihsel olarak kötü olan Amerikan Samoa takımına ve onların Brezilya’nın 2014 FIFA Dünya Kupası’nda yer alma teklifine odaklanıyor. Bir zamanlar dünyanın en düşük FIFA sıralamasına sahip takımı olan Amerikan Samoası, 2001’de Avustralya’ya 31-0 yenildi. Waititi’nin yeni filmi, Futbol Federasyonu Amerikan Samoası ve milli takımının, yenilgi serisini tersine çevirmeye çalıştıkları yolculuğu dramatize ediyor.

Fassbender, eski Kuzey Amerika Futbol Ligi oyuncusu ve Amerikan Samoası tarafından Brezilya’ya üç yıllık yolculuklarında zafere giden yolda yeniden çalışmak ve enerji vermek için tutulan futbol koçu Thomas Rongen’i canlandırıyor. Oyuncu kadrosunu yuvarlamak Tutuklanan Geliştirme‘den Will Arnett bir futbol yöneticisi olarak (Armie Hammer’ın hızlı bir şekilde yerini aldı), Görünmez Adam’ın Elizabeth Moss, Rongen’in eski eşi rolünde ve Kaimana, Amerikan Samoası’nın açık trans oyuncusu ve takımın yıldızı Jaiyah Saelua rolünde. Waititi filmi birlikte yazdı Aradakiler yaratıcı ve Conchords’un Uçuşu katip, Iain Morris.

Yaşanan şatafatlı gösterinin ardından Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Sonraki Gol Kazanır Waititi’yi coğrafi ve kültürel evinin içinde ve çevresinde geçen daha karakter merkezli filmlerine geri getiriyor. film büyük olasılıkla yönetmenin izleyicileri memnun eden tuhaf mizahını kullanacak. Wilderpeople’ın Avı ve ilerlemeye yardım etti Jojo Tavşanı 92. Akademi Ödüllerinde En İyi film adaylığına. İle birlikte Sonraki Gol Kazanır 21 Nisan 2023’te sinemalarda gösterime giren izleyiciler, Waititi’nin panzehir dediği şeyi görmek için sabırlı olmalı Thor.

Sonraki: Yaklaşan Her Taika Waititi Filmi

Kaynak: Toplam film

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory