Tek Yapılmış Bir Fantastik Hit, Akışta Anlatılmamış Gücü Kullanıyor

20th Century Fox aracılığıyla Ünlü bir yönetmene, saygın bir oyuncu kadrosuna, daha fazla keşfedilmeyi bekleyen kaynak malzemeye ve gişede hatırı sayılır bir hasılat elde etmesine rağmen, Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocuklar Evi ne yazık ki, potansiyel bir franchise olarak zar zor düşünülen bağımsız bir fantezi gişe rekorları kıran film olarak var. Tim Burton’ın Hollywood’da bir projeye […]

Tek Yapılmış Bir Fantastik Hit, Akışta Anlatılmamış Gücü Kullanıyor

20th Century Fox aracılığıyla

Ünlü bir yönetmene, saygın bir oyuncu kadrosuna, daha fazla keşfedilmeyi bekleyen kaynak malzemeye ve gişede hatırı sayılır bir hasılat elde etmesine rağmen, Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocuklar Evi ne yazık ki, potansiyel bir franchise olarak zar zor düşünülen bağımsız bir fantezi gişe rekorları kıran film olarak var.

Tim Burton’ın Hollywood’da bir projeye adının eklenmesi dışında tipik olarak kalabalığı çekebilen çok az sayıda film yapımcısından biri olduğu ve 110 milyon dolarlık bir bütçeyle sinemalardan 296 milyon dolarlık bir çekim olduğu düşünüldüğünde bu biraz garip görünüyor. edebi uyarlamanın tüm kariyerinin en çok hasılat yapan altıncı filmi olduğunu gördü, 19’unu yönettiğini hatırlarsanız fena değil – 1989’lar dahil yarasa Adam ve milyar dolarlık Alice Harikalar Diyarında.

bayan peregrine

İncelemeler de ortalamanın üzerindeydi, evrensel beğeni sayılabilecek bir mesafeye gelmeseler bile. Yazar Ransom Riggs, süper güçlü fantastik alemde geçen beş roman daha yazmaya devam etti, bu yüzden itibari öğrenme tesisine geri dönmek için neredeyse kaçınılmaz olan yeniden başlatmanın gelmesini beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

O gün gelene ya da gelmeyene kadar, akış aboneleri tekrar ziyaret etmeyi kendilerine görev edinmiştir. Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocuklar Evi sayıları ile, FlixPatrol onu bu hafta sonu Rakuten’in en çok izlenen filmlerinden biri olarak adlandırıyor. Bunun tek seferlik olması çok üzücü, çünkü gerçekleşmeyi bekleyen ciddi mesafeler ve dokunulmamış maceralar vardı.

Teknory