Tesla, Cybertruck satıcılarına dava açabilir

Herhangi bir nedenle Cybertruck satın alırsanız onu en az bir yıl sakladığınızdan emin olun. Zaten Tesla’nın kuralı bu. Yeni yayınlanana göre motorlu araç sipariş sözleşmesi Köşeli EV devi için, Cybertruck’ı satın alındıktan sonraki bir yıl içinde yeniden satmanız halinde Tesla, size 50.000 $ tutarında dava açabilir. Gadget’ı etkinleştirin. İlk Cybertruck teslimatlarının teorik olarak 30 Kasım’da […]

Tesla, Cybertruck satıcılarına dava açabilir

Herhangi bir nedenle Cybertruck satın alırsanız onu en az bir yıl sakladığınızdan emin olun.

Zaten Tesla’nın kuralı bu. Yeni yayınlanana göre motorlu araç sipariş sözleşmesi Köşeli EV devi için, Cybertruck’ı satın alındıktan sonraki bir yıl içinde yeniden satmanız halinde Tesla, size 50.000 $ tutarında dava açabilir. Gadget’ı etkinleştirin. İlk Cybertruck teslimatlarının teorik olarak 30 Kasım’da gerçekleşmesi bekleniyor.

AYRICA BAKINIZ:

Tesla sonunda Cybertruck teslimat etkinliğinin tarihini duyurdu

Teknik ceza, Tesla’nın “50.000 ABD Doları veya satış veya transfer karşılığında elde edilen değerden hangisi daha büyükse” oranında “ihtiyati tedbir isteyebileceği” yönündedir. Tesla’nın kendisinden yazılı izin alarak bu sorunu aşabilirsiniz ancak şirketin hangi koşullar altında bu istisnaları tanıyacağı belli değil. Gibi Gadget’ı etkinleştirin Bunun muhtemelen aracın gelecek yıla kadar seri üretime geçmeyecek olmasıyla ilgisi olduğunu belirtti.

Başka bir deyişle şirket, Cybertruck’un yalnızca ödeme yapan kişilerin eline geçmesini istiyor. Eğer bu sensen, bunu aklında tut.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow