‘The Flash’ Yıldızı, Gal Gadot ile İlk Görüşmesinde Fangirl’den Olamadı

Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı sasha caddesiDC Studios’un yakında çıkacak olan dizisinde Supergirl olarak ilk kez sahneye çıkacak. Flaş film, ilham kaynağı ve rol modellerinden biri olan Gal Gadot ile tanışmasının içini nasıl heyecan ve inançsızlıkla doldurduğunu anlattı. çizgi roman.com hayran hayran baktığını anlatan Calle ile röportaj yaptı. Mucize kadın aktris onunla ilk kez tanıştığında. […]

‘The Flash’ Yıldızı, Gal Gadot ile İlk Görüşmesinde Fangirl’den Olamadı

Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı

sasha caddesiDC Studios’un yakında çıkacak olan dizisinde Supergirl olarak ilk kez sahneye çıkacak. Flaş film, ilham kaynağı ve rol modellerinden biri olan Gal Gadot ile tanışmasının içini nasıl heyecan ve inançsızlıkla doldurduğunu anlattı.

çizgi roman.com hayran hayran baktığını anlatan Calle ile röportaj yaptı. Mucize kadın aktris onunla ilk kez tanıştığında.

Bak, gerçekten Gal hakkında konuşmak istiyorum. [Gadot]. izledim Mucize kadın 2017’de onun bir resmini kesip vizyon panoma koydum. Dublörlük yapıyordu. Ve hatırlıyorum, Tanrım, ondan çok ilham almıştım ve onunla tanıştığımda, ‘Filmini gördüm ve senin yüzünden, temsil yüzünden, değil mi? Ekranda süper kahraman olan bir kadının temsili. Mesela, bunu yapmam gerektiğini biliyordum.’ Ben de ‘İşte karşınızdayım’ dedim. Sanki vahşi bir ifadeymiş gibi ve Gal çok tatlı, çok sevgi dolu, çok ilgili, çok destekleyici. Ondan gerçekten hoşlanıyorum, ona saygı duyuyorum ve ona hayranım ve o çok tatlı. Asla fangirllük yapmadım, ama kelimenin tam anlamıyla ‘Um, yapmayacaksın; bu Wonder Woman. Sen de hayran olmayacak mısın?’”

27 yaşındaki Calle, daha önce CBS pembe dizisinde Lola Rosales’i canlandırmasıyla tanınıyordu. Genç ve HuzursuzDaytime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. Superman’in kuzeni Kara Zor-El rolündeki performansı Flaş ayrıca büyük bir sinema filminde ilk kez göründüğünü işaret ediyor.

Yönetmen Andy Muschietti, Calle’in işe alındığını, aktrisle yaptığı ve seçmelere katılan 425 aktrisi yendikten sonra işi kaptığını söylemek için yaptığı bir Zoom görüşmesinin videosunu yayınlayarak duyurdu. Oyuncu kadrosu, onu DC tarihinde Supergirl oynayan ilk Latin aktris yapıyor.

Gal Gadot’nun Wonder Woman olarak ortaya çıkmasının yanı sıra, Flaş ayrıca Michael Keaton ve Ben Affleck’in Batmans’ının (Batmen?) dönüşünü ve sözde sinematik Süpermen’in sürpriz bir bölümünü de içerecek. Filmde, Ezra Miller’ın Barry Allen’ı annesinin ölümünü engellemek için zamanda geriye gider ama kendini meta-insanların olmadığı bir dünyada bulur. Bu dünyayı canlanan General Zod’dan kurtarmak ve kendi evrenine geri dönmek için genç halini, daha yaşlı bir Batman’i ve Kripton kazazedesi Supergirl’ü işe alır.

Flaş nihayet 16 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek.

Yazar hakkında

İnanç Katunga

İnanç Katunga

Faith, küresel ekonomi ve modadan popüler kültür ve seyahate kadar güncel olayların tüm yönlerine karşı doyumsuz bir meraka sahip serbest yazar. Dünyada olup bitenler hakkında okumadığı veya yazmadığı zamanlarda Instagram’da saçma sapan sayıda kedi videosu izliyor.

Teknory