The Last of Us Part 2 Remastered’da 3 ‘Kayıp Seviye’ yer alacak Sony doğruladı

Sony hakkında biraz daha fazla bilgi açıkladı The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendive oyun başladığında oyuncuların önceden kesilmiş üç ‘Kayıp Seviyeyi’ oynayabileceklerini doğruladı. Kayıp Seviyeler, oyunun orijinal versiyonundan kaldırılmış oynanabilir dizilerdir. Sonumuz Bölüm 2 gelişimi sırasında. Sonuç olarak, henüz tam olarak tamamlanmadılar ancak her biri, yaratımlarına (ve bir bütün olarak oyuna) neler kattığına […]

The Last of Us Part 2 Remastered’da 3 ‘Kayıp Seviye’ yer alacak Sony doğruladı

Sony hakkında biraz daha fazla bilgi açıkladı The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendive oyun başladığında oyuncuların önceden kesilmiş üç ‘Kayıp Seviyeyi’ oynayabileceklerini doğruladı.

Kayıp Seviyeler, oyunun orijinal versiyonundan kaldırılmış oynanabilir dizilerdir. Sonumuz Bölüm 2 gelişimi sırasında. Sonuç olarak, henüz tam olarak tamamlanmadılar ancak her biri, yaratımlarına (ve bir bütün olarak oyuna) neler kattığına dair daha fazla fikir vermek için geliştirici yorumlarını içerecek.

Remaster’da açıklandığı gibi PlayStation Store sayfası, üç Kayıp Seviyeye “Kanalizasyon, Jackson Partisi ve Yaban Domuzu Avı” adı verildi. Aslında bunlardan birkaçına oyunun fragmanında zaten göz atmıştık. Kliplerden biri, Ellie’nin geceleri karlı bir Jackson’ın etrafında yürüdüğünü, ağaçları süsleyen ışıklarla (görünüşe göre, Ellie’nin Dina ile dans ettiği son oyunda gösterilen ara sahneye bağlanacak oynanabilir bir sekans) gösteriyor. Yaban Domuzu Avı’na gelince, Ellie’nin görünmeyen bir seviyeden gelmiş olabilecek bir kan izini takip ederken silahla koştuğu bir kesit de gördük.

Ancak daha gizemli olanı, bu noktada hiç gösteriş yapmamış gibi görünen Kanalizasyon seviyesidir. Orijinal versiyonunda Bölüm 2, Ellie, Seattle’ın İkinci Günü sırasında hastaneye giderken kanalizasyona benzer bir yeri kısaca araştırıyor. Ancak bu çok kısa bir bölüm olduğundan bu kesinti seviyesinin aynı yerde mi gerçekleşeceği yoksa tamamen farklı bir şey mi olacağı belli değil. Her iki durumda da, geniş, karanlık, yeraltı bölümü kabus gibi geliyor, bu yüzden kendinizi hazırlamanız gerekebilir.

The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi yalnızca tarihinde yayınlanacak PS5 19 Ocak 2024’te.

Yarın Kara Cuma ve Kara Cuma oyun fırsatları zaten internette kolayca bulunabiliyor. En iyilerimize göz atmayı unutmayın Kara Cuma PS5 fırsatları Bazı pazarlıklar için sayfa.

Teknory