The Marvels’ın Başrol Oyuncusu Brie Larson, MCU’nun Geleceği Olmadığını Kabul Etti

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Marvel Sinematik Evreni’nin serinin uzun vadeli geleceğinin temellerini atmaya yardımcı olmak için Dördüncü Aşama boyunca getirdiği çok sayıda yeni yüz göz önüne alındığında bunu unutmak kolaydır, ancak Brie Larson hala Kevin Feige’in takımının elindeki en genç önemli isimlerden biri. Aslında, gişe rekorları kıran bir Marvel Studios filminde başrol oynayan en genç üçüncü […]

The Marvels’ın Başrol Oyuncusu Brie Larson, MCU’nun Geleceği Olmadığını Kabul Etti

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Marvel Sinematik Evreni’nin serinin uzun vadeli geleceğinin temellerini atmaya yardımcı olmak için Dördüncü Aşama boyunca getirdiği çok sayıda yeni yüz göz önüne alındığında bunu unutmak kolaydır, ancak Brie Larson hala Kevin Feige’in takımının elindeki en genç önemli isimlerden biri.

Aslında, gişe rekorları kıran bir Marvel Studios filminde başrol oynayan en genç üçüncü yıldız olmaya devam ediyor ve Akademi Ödülü sahibi, o sırada henüz 29 yaşındaydı. Kaptan Marvel 27 yaşındaki Chris Hemsworth’un ilk çıkışıyla yayınlandı. Thor ve Tom Holland’ın ilk gezisi Örümcek Adam: Eve Dönüş sadece 21 yaşında, 30 yaşına gelmeden önce bir MCU filminde en yüksek faturayı alan tek kişi.

Şimdi Harikalar Kasım ayına ertelendi, Larson, uzun zamandır beklenen devam filmi sinemalara gelmeden önce bir aydan biraz daha uzun bir süre önce 34’e ulaşacak ve onun süper kahraman sanal alanında on yıl daha dolaştığını gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz. Ve yine de, bir röportajda Haftalık eğlencekozmik suç savaşçısı, spot ışığını doğrudan gelecek olarak rol arkadaşlarından birine yerleştirdi.

“İman [Vellani] gelecek. O mükemmel Bayan Marvel ve en inanılmaz kişi ve oyuncu kadrosu. Başarısı için çok heyecanlıyım ve hayatında ne yapacağını görmek için çok heyecanlıyım çünkü o istediği her şeyi yapabilir. O, bu dünyadaki en sevdiğim insanlardan biri. Kaptan Marvel’ı oynamak istememin büyük bir kısmı Bayan Marvel ve bunun ne anlama geldiğiydi. Bu kadar büyük bir potansiyele sahip olan bu kadar zeki bir insan tarafından bu karakterin hayata geçirildiğini görmek gerçekten heyecan verici bir şey.”

Larson, Kamala Khan’ın MCU’ya getirildiğini görme arzusunu dile getirmeye her zaman açık olmuştur ve Disney Plus serisi neredeyse evrensel eleştirel beğeni kazandığında dileğini bir şekilde yerine getirmiştir. Takım halinde olacaklar Harikalarve uzun soluklu destan önümüzdeki yıllarda gelişmeye devam ederken, manşet oyuncusu bile yükü taşıyacak kişinin olmayacağını biliyor.

Teknory