The Rock, Bir Güreşçinin Oyunculuklarını Övüyor ve Dave Bautista Değil

Oyunculukta ellerini yoran profesyonel güreşçilerin listesi, Hollywood’da sürekli başarı yakalamayı başaranlardan çok daha uzundur, çünkü herkes böyle olamaz. Dwayne Johnson. İronik bir şekilde, şimdiye kadarki en başarılı güreşçilerden biri olmak bile istemiyor, Dave Bautista kariyeri ile eski ring içi rakibi arasındaki tüm karşılaştırmaları defalarca kapatıyor. Devler arasındaki sığır eti, son zamanlarda normalden daha fazla inceleme […]

The Rock, Bir Güreşçinin Oyunculuklarını Övüyor ve Dave Bautista Değil

Oyunculukta ellerini yoran profesyonel güreşçilerin listesi, Hollywood’da sürekli başarı yakalamayı başaranlardan çok daha uzundur, çünkü herkes böyle olamaz. Dwayne Johnson.

İronik bir şekilde, şimdiye kadarki en başarılı güreşçilerden biri olmak bile istemiyor, Dave Bautista kariyeri ile eski ring içi rakibi arasındaki tüm karşılaştırmaları defalarca kapatıyor. Devler arasındaki sığır eti, son zamanlarda normalden daha fazla inceleme altında. galaksinin gardiyanları star’ın son şutu yayların üzerinden ateşlendi, ancak The Rock’tan övgü toplayan bir başka çok kez WWE şampiyonu.

Kısa bir süre önce Johnson’ın yarı otobiyografik sitcom’unda 1980’lerin pop ikonu Cyndi Lauper’ı canlandıran bir görünüm yapmış olmak Genç KayaBecky Lynch yine iş başında ve hit dizinin yapımcısı ve ara sıra konuk yıldızı, coşkulu bir övgüden başka bir şey değildi.

Lynch’in kısa bir süre önce Marvel Sinematik Evreni rolü için sıraya girdiği söylendi ve raporlar onun için bir sahne çektiğini iddia etti. Ebediler bu, kesim odası zemininde yaralandı. 35 yaşındaki oyuncunun WWE’nin parlak ışıklarının ötesinde yeni bir meslek bulma planları varsa, köşesinde çok önemli bir destekçisi var demektir.

İrlandalı kıskaççı potansiyel olarak bir sonraki Johnson, Bautista veya John Cena olabilirken, aynı zamanda hepsi başarısız olan Hulk Hogan, Stone Cold Steve Austin veya The Miz ile aynı teknede olma şansı da var. geçerli ekran yetenekleri olarak not.

Teknory