The Weekly Authority: ???? Pixel Fold ara kapağı oluşturuyor

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, the Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Pixel Fold görselleri, Okuyucuların Seçimi Yılın Telefonu Ödülü sahibi, üzücü Noodle haberleri, The Game Awards’da kaçırdığınız her şey ve daha fazlasıyla 224. baskı burada… ???? Bu haftanın girişini ChatGPT’nin yazmasına izin verecektim, ancak bu rastgele bir olgudan […]

The Weekly Authority: ???? Pixel Fold ara kapağı oluşturuyor

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, the Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Pixel Fold görselleri, Okuyucuların Seçimi Yılın Telefonu Ödülü sahibi, üzücü Noodle haberleri, The Game Awards’da kaçırdığınız her şey ve daha fazlasıyla 224. baskı burada…

???? Bu haftanın girişini ChatGPT’nin yazmasına izin verecektim, ancak bu rastgele bir olgudan oluştu ve sonuç alınmadı, bu yüzden sanırım henüz yapay zekanın yerini alma riskimiz yok! Bu hafta, yeni Switch’imde Cozy Grove oynamaktan keyif alıyorum (bu arada The Callisto Protocol oynamam gerektiği söylendi, ama hayır, çok korktum).

Bu hafta popüler haberler

Google Pixel Fold 2 Nasıl Çözülür?

başka yerde:

Filmler/TV:

kirstie sokağı

oyun:

xbox series x ve series s denetleyicileri

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

Yorumlar

yuva wifi pro3

Andrew Grush / Android Yetkilisi

Özellikler

Resimde, ışıkların yanıp söndüğü bir kitap rafındaki gri Google Nest Audio gösterilmektedir.

Adam Molina / Android Yetkilisi

Haftalık Mucize

Perşembe akşamı gerçekleşen Game Awards, yeni fragmanlar, duyurular ve tabii ki ödüllerle en hafif tabirle aksiyon dolu bir etkinlikti. Eurogamer harika bir toparlaması varancak işte öne çıkan duyurulardan birkaçı:

bir gördük fragmanı göster Hellboy Web of Wyrd için, havalı çizgi roman stiline sahip bir roguelite aksiyon-macera oyunu.

Bioshock’un baş geliştiricisi Ken Levine, Bioshock’a çok benzeyen (kötü bir şey değil) yeni bir oyunla geri döndü. Yahuda2023’te geliyor.

Bize Kojima’nın bir sonraki oyunuyla ilgili bir güncelleme sözü verildi ve büyük sürprizler olmasa da aldık: Ölüm Büküm 2.

Hades hayranları için bazı harika haberler — Supergiant, Hades 2’yi duyurdu ve bir ilk fragman.

Kıyamet sonrası her şeyin üzerindeyim, bu yüzden oldukça heyecanlıyım Bizden sonraSilent Division’ın gelecek yıl çıkacak olan yeni atmosferik macera oyunu.

Başka?

Teknik Takvim

  • 11 Aralık: Xiaomi 13 serisi lansman tarihi
  • 14 Aralık: Oppo Inno Günü 2022
  • 5-8 Ocak 2023: CES 2023 (Las Vegas)
  • 12 Ocak: Motorola Moto G Play piyasaya çıktı (ABD ve Kanada)
  • Şubat (TBC tarihi): Samsung Ambalajsız (Galaxy S23?)

Haftanın Tweet’i

Bu ChatGPT MUD büyüsü, meta evrenin yapay zeka tarafından oluşturulan bölümlerinin gerçek bir birinci dereceden yaklaşımı gibi hissettiriyor. https://t.co/UmXk3u3GwN

Paula Beaton, Kopya Editörü.

The Weekly Authority: ???? Pixel Fold ara kapağı oluşturuyor

Teknory