The Weekly Authority: ???? Weighty Pixel Fold, yumurta yörüngeli fiyatları ve daha fazlası

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Ağır bir Pixel Fold söylentisi, tüyler ürpertici (veya havalı) yeni bir Bixby özelliği, yumurta fiyatları ve daha fazlasıyla 233. sürüm burada… ???? Mutlu hafta sonları! Andy burada, alışılmadık bir şekilde kendimi Haftalık Otorite görevinde bulurken, Paula biraz tatilin […]

The Weekly Authority: ???? Weighty Pixel Fold, yumurta yörüngeli fiyatları ve daha fazlası

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Ağır bir Pixel Fold söylentisi, tüyler ürpertici (veya havalı) yeni bir Bixby özelliği, yumurta fiyatları ve daha fazlasıyla 233. sürüm burada…

???? Mutlu hafta sonları! Andy burada, alışılmadık bir şekilde kendimi Haftalık Otorite görevinde bulurken, Paula biraz tatilin tadını çıkarıyor. Önümüzdeki hafta İskoç kırsalından hikayelerini sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Bana gelince, bugün bir dilim ev yapımı muzlu ekmeğin içine girerken üçüncü fincan kahvemi içiyorum. Bu haftanın en sıcak hikayeleri için aç mısınız? Hadi sıkışıp kalalım.

Geçen ay ABD’de yumurta fiyatları büyük bir tartışma konusu haline geldi, ancak tüketicilerin söz konusu fiyatı takip etmesinin birkaç yolu var. Bu şimdiye kadar.

  • adlı öncü bir Redditor u/bilge_genesis boşluğu doldurmak için yeni bir web sitesi geliştirdi.
  • Eggspensive.net esasen ABD merkezli her Walmart’taki yumurta fiyatını takip eder ve bu fiyatları etkileşimli bir harita üzerinde çizer.
  • Koyu yeşil, en düşük fiyatları, koyu kırmızı noktalar ise o omlet için en fazla ödeyeceğiniz yerleri gösterir.
  • Harita, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğusundaki en ucuz yumurtaları bulacağınızı gösteriyor.
  • Bazı eyaletlerde, bir düzine için 2 dolardan daha az ödersiniz.
  • Kaliforniya, Nevada ve Colorado, ülkedeki en yüksek yumurta fiyatlarına sahip ve bazı mağazalarda düzine başına 7 doların biraz altına fırlıyor.
  • Bu pahalı bir omlet.
  • Site, mağazanızı buna göre planlamak için belirli Walmart mağazalarından gelen verileri de görüntüler.

Enflasyona tepki olarak birçok gıda maddesinin fiyatı yükselirken, görünüşe göre en çok yumurtalar etkilendi. Bu aynı zamanda, lezzetli unlu mamuller gibi yumurtaya dayanan diğer ürünlerin de artmasına neden oluyor.

The Weekly Authority: ???? Weighty Pixel Fold, yumurta yörüngeli fiyatları ve daha fazlası

Teknory