Twitter Leak, Markalar İçin Özel Doğrulama Rozetlerini İddia Ediyor Yakında Başlayabilir

Şu anda olduğu gibi, tek bir Twitter rozeti var, ortasında bir onay işareti olan mavi ve bu, bağlı olduğu hesabın gerçek olduğunu gösteriyordu. Yeni Twitter Blue aboneliği kapsamında, doğrulanmış rozeti, eski hesaplarda hala bu anlama gelebilir, ancak diğer herkes için bu, yalnızca ayda 8 ABD Doları ödediklerini ifade edecektir. İzleyicilere herhangi bir şey iletmek söz… Okumaya devam et Twitter Leak, Markalar İçin Özel Doğrulama Rozetlerini İddia Ediyor Yakında Başlayabilir

Twitter Leak, Markalar İçin Özel Doğrulama Rozetlerini İddia Ediyor Yakında Başlayabilir

Şu anda olduğu gibi, tek bir Twitter rozeti var, ortasında bir onay işareti olan mavi ve bu, bağlı olduğu hesabın gerçek olduğunu gösteriyordu. Yeni Twitter Blue aboneliği kapsamında, doğrulanmış rozeti, eski hesaplarda hala bu anlama gelebilir, ancak diğer herkes için bu, yalnızca ayda 8 ABD Doları ödediklerini ifade edecektir. İzleyicilere herhangi bir şey iletmek söz konusu olduğunda bu pek kullanışlı değil, bu nedenle Twitter’a göre ek rozetler sunabilir. platform oyunu.

Bir gönderide Casey Newton, Twitter’ın sözde planları hakkında bazı ayrıntıları bir oturma tablosundan topladığını iddia ediyor. Belgeye göre, Twitter’da kendi projeleri üzerinde çalışan beş ekip var ve bunlardan biri aylık 8 ABD doları Blue aboneliği. Bunun dışında, çalışmalarda bir Blue for Business doğrulama seçeneği, birkaç gün önce duyduğumuz şifreli DM’ler, bir bahşiş özelliği ve Musk’ın daha önce bahsettiği uzun biçimli notlar olduğu bildiriliyor.

Platformer tarafından alınan bazı ek belgelerde ayrıntıları verilen Blue for Business planı dikkate değerdir. Bununla birlikte, markaların çalışanları için farklı türde bir doğrulama rozeti satın alma seçeneğine sahip olacağı iddia ediliyor, bu da bu hesapların hangi şirkete bağlı olduğunu netleştirecek ve diğer hesaplardan ayırt edilmesine yardımcı olacak. Bu kullanıcıların tweetleri, durumlarının hemen fark edilebilmesi için adlarının yanında ek rozetler içerebilir. Yeni rozetlerin maketlerinin Verizon ve The New York Times için olanları içerdiği bildirildi, ancak son istifalar bu planları bozabilir.

Teknory