Android’in Yeni Tatil Güncellemesi Araba Anahtarlarınızı Dijital Olarak Paylaşmanıza İzin Veriyor

Google Fotoğraflar’a yapılan son özellik eklemelerinden biri, Google Fotoğraflar’ın dahili kolaj düzenleyicisine Stillerin eklenmesiydi. Google’ın 2022 Tatil Güncellemesi, iki yeni sanatçı tarafından tasarlanan bir dizi ek Stil kalıbı ekleyecek ve böylece kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri daha da fazla kolaj stili sunacak. Blog gönderisi, Google’ın Emoji Kitchen’a yeni bir emoji de eklediğini doğruluyor. Tatil Güncellemesi, telefonlarında […]

Android’in Yeni Tatil Güncellemesi Araba Anahtarlarınızı Dijital Olarak Paylaşmanıza İzin Veriyor

Google Fotoğraflar’a yapılan son özellik eklemelerinden biri, Google Fotoğraflar’ın dahili kolaj düzenleyicisine Stillerin eklenmesiydi. Google’ın 2022 Tatil Güncellemesi, iki yeni sanatçı tarafından tasarlanan bir dizi ek Stil kalıbı ekleyecek ve böylece kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri daha da fazla kolaj stili sunacak. Blog gönderisi, Google’ın Emoji Kitchen’a yeni bir emoji de eklediğini doğruluyor.

Tatil Güncellemesi, telefonlarında çokça kitap okuyan Android kullanıcıları için ayrıca çeşitli özelleştirilebilir seçeneklerle birlikte yeni bir Okuma modu seçeneği sunuyor. Bu özellik, kontrast, yazı tipi ve yazı tipi boyutu ayarlarıyla oynamanın yanı sıra, hız kontrollü bir metinden konuşmaya işlevi de ekler. Başka bir şık özellik, telefonunuzdaki içeriği tek bir dokunuşla uyumlu bir TV’ye yayınlama yeteneğidir.

Google, 2021’de tanıttığı dijital araba anahtarı özelliğini de güncelliyor. Geçen yılki güncelleme, kullanıcıların bir Android telefon kullanarak bir arabayı kilitlemesine, kilidini açmasına ve çalıştırmasına olanak tanırken, yeni güncelleme, kullanıcılara dijital araba anahtarını aile ve kişilerle paylaşma seçeneği sunacak. Arkadaş. Özellik ilk olarak belirli Pixel cihazlarında yayınlanacak ve ayrıca iPhone’ları da destekleyecek. Android 12 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlar için daha geniş destek yakın gelecekte kullanıma sunulmalıdır.

2022 için Android Tatil Güncellemesi ayrıca Google Wear’ın yeni özelliklerini içerir. Google’ın akıllı saat işletim sistemine yapılan yeni özellik eklemeleri arasında doğrudan saatten favori bir kişiye hızlı bir şekilde erişme ve gün doğumu ve gün batımı zamanlamalarını görüntüleme yeteneği yer alıyor. Ayrıca Google, akıllı saatlerde yapılacaklar ve notların görünümünü optimize etmek için WearOS’ta Google Keep’e yeni özellikler ekledi.

Teknory