Ucuz Chromebook’lar ve dizüstü oyun bilgisayarları, Walmart’ın Siber Pazartesi indiriminin temel öğeleridir

GÜNCELLEME: 27 Kasım 2022, 17:00 EST Bu hikaye, Cyber ​​​​Monday 2022 için Walmart’ta Chromebook’lardaki en son indirimli fiyatları içerecek şekilde güncellendi. Bunu aradan çıkaralım: Walmart’ın devam eden Siber Hafta indirimi sırasında satışta herhangi bir MacBook bulamazsınız – bu Best Buy ve Amazon’un bölgesidir. Ancak, büyük mağazanın Apple anlaşmalarında eksik olduğu şey, çok ucuz Chromebook’lar ve […]

Ucuz Chromebook’lar ve dizüstü oyun bilgisayarları, Walmart’ın Siber Pazartesi indiriminin temel öğeleridir

GÜNCELLEME: 27 Kasım 2022, 17:00 EST Bu hikaye, Cyber ​​​​Monday 2022 için Walmart’ta Chromebook’lardaki en son indirimli fiyatları içerecek şekilde güncellendi.

Bunu aradan çıkaralım: Walmart’ın devam eden Siber Hafta indirimi sırasında satışta herhangi bir MacBook bulamazsınız – bu Best Buy ve Amazon’un bölgesidir. Ancak, büyük mağazanın Apple anlaşmalarında eksik olduğu şey, çok ucuz Chromebook’lar ve büyük ölçüde indirimli oyun dizüstü bilgisayarları ile telafi etmekten daha fazlasıdır.

AYRICA BAKINIZ:

Siber Pazartesi fırsatları her zamankinden daha erken burada

Örnek olay: Şimdiye kadar Walmart’ın açık ara kazananları arasında bir 79 Dolar HP Chromebooka 155 $ Lenovo IdeaPad 3 Chromebookbu yıllar ASUS ROG Strix G15ve 2022 Lenovo Legion 5 Pro. Bu indirimleri ve daha fazlasını, aşağıdaki Walmart’taki en iyi Siber Pazartesi dizüstü bilgisayar fırsatları listemizde bulacaksınız.

Tüm yeni eklenen anlaşmalar bir ile işaretlendi✨. Üstü çizili olan her şey, bu yazı yazıldığı sırada ya tükendi ya da artık satış fiyatından mevcut değildi, ancak sık sık tekrar kontrol edin – bu sayfayı sürekli olarak güncelliyoruz.

200 doların altındaki dizüstü bilgisayar fiyatları

400 doların altındaki dizüstü bilgisayar fiyatları

600 doların altındaki dizüstü bilgisayar fırsatları

800 doların altındaki dizüstü bilgisayar fiyatları

900 doların üzerinde dizüstü bilgisayar fiyatları

Teknory