Under Paris 2, Global Netflix Hiti Olduktan Sonra Yönetmenden Güncelleme Aldı

Özet Direktörü Paris’in altında Batık bir Paris ortamında daha da fazla köpekbalığı kargaşası içeren olası bir devam filminin ipuçlarını veriyor. Paris’in altında Netflix’te büyük bir başarı yakaladı ve benzersiz bir su altı konseptine sahip bir devam filminin şansını artırdı. Yönetmen devam filmi fikrine açık olduğunu ve film için tartışmaların yakında başlayabileceğini belirtti. Paris 2 Altında […]

Under Paris 2, Global Netflix Hiti Olduktan Sonra Yönetmenden Güncelleme Aldı

Özet

 • Direktörü
  Paris’in altında
  Batık bir Paris ortamında daha da fazla köpekbalığı kargaşası içeren olası bir devam filminin ipuçlarını veriyor.
 • Paris’in altında
  Netflix’te büyük bir başarı yakaladı ve benzersiz bir su altı konseptine sahip bir devam filminin şansını artırdı.
 • Yönetmen devam filmi fikrine açık olduğunu ve film için tartışmaların yakında başlayabileceğini belirtti.
  Paris 2 Altında
  .GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Paris 2 Altında İlk film dünya çapında Netflix hiti haline geldikten sonra yönetmen Xavier Gens’ten bir güncelleme alıyor. 5 Haziran’da vizyona girdikten sonra yayıncının küresel film listesinde zirveye oturan Gens’in Netflix filminde Paris, katil köpek balıkları tarafından kuşatılmış durumda. Filmi izleyen birçok kişi arasında Stephen King’in kendisi de sayılabilir. Paris’in altındaKorku yazarı X’e onayını yayınladıktan sonra, ilk bakışta sıradan bir köpekbalığı katili gerilim filmi gibi görünebilecek bir filmin itibarının artmasına yardımcı oldu.


İle Paris’in altında Netflix küresel film listesine hakim olan ve King gibi zevk sahibi kişilerin dikkatini çeken yönetmen Gens, olası bir film hakkında güncelleme sundu. Paris 2 Altındadevam filminin geliştirilmesine ilişkin görüşmelerin yakında başlayabileceğini gösteriyor. Aşağıdaki açıklamalarına göz atın (üzerinden Çeşitlilik):

Şu anda, bugün itibariyle bu konu üzerinde durmuyoruz ancak yakın zamanda bu konuyu tartışmaya başlama ihtimalimiz var. Devam filmi varsa tamamen sular altında kalan bir Paris’te geçecek.


Under Paris, Köpekbalığı Eylemini Fransa’nın Ötesine Taşıyan Bir Devam Filmi Hazırlıyor


Paris’in altında Son, gerçekten de Gens’in alay ettiği sulu devam filmini kuruyor; köpek balıklarını patlayıcılar ve mermilerle öldürme çabaları, batık 2. Dünya Savaşı mermilerinin ateşlenmesiyle sonuçlanarak Paris’in sular altında kalmasına neden oluyor. Gens, işlerin daha da kötüye gideceğini öne sürüyor Paris 2 Altındaçünkü şehir tamamen su altında ve hiç şüphesiz köpekbalıklarıyla dolu.

Ancak Paris, köpekbalığı sürüsü nedeniyle potansiyel olarak tehlike altında olan tek şehir değil. Paris 2 Altında. Tarafından alay edildiği gibi Paris’in altında kredi sonu sahnesinde, kraliçe köpekbalığı Lilith ve yavruları, filmin kıyametvari sonuyla şehirden serbest bırakılır ve sonunda tüm dünyaya yayılarak Londra’ya ve sonunda Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra diğer yerlere saldırır. Bu son, yalnızca potansiyel bir devam filmi oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda Dünya gezegeninin her yerindeki yerlerde geçen tam bir katil köpekbalığı serisini de oluşturuyor.

Paris’in altında
Netflix’te ilk haftasında 40,9 milyon izlenme sayısına ulaştı.


Netflix’in potansiyel bir projeden sonra birden fazla devam filmi çekip çekmeyeceği henüz bilinmiyor. Paris 2 Altındaancak ilk filmin yayın sayıları, ellerinde devam eden bir teklif olabileceğini gösteriyor. Bir Paris’in altında devam filmi tüm şehri sular altında bırakarak işleri bir sonraki seviyeye taşıyabilir ve daha fazla köpekbalığı aksiyonu için mükemmel bir ortam yaratabilir. Ancak Paris’in dalgaların altına gömülmesi, gelecek felaket filmi katliamının yalnızca başlangıcı olabilir.

Kaynak: Çeşitlilik

Teknory