Vision Pro giyen insanların tüm fotoğrafları mı? Apple önemli bir kısmı kırptı.

TL;DR Apple, Apple Vision Pro takan gazetecilerin fotoğraflarını çekti ve pil paketini çıkardı. Basın mensuplarının kulaklıkla kendi fotoğraflarını çekmelerine izin verilmedi. Apple yakın zamanda seçkin basın mensuplarının 2 Şubat’ta piyasaya sürülmeden önce Vision Pro kulaklığını denemelerine izin verdi. Ancak, kulaklığı takan kişilerin fotoğraflarında önemli bir özelliğin atlandığı ortaya çıktı. kablolu Vision Pro kulaklığını takan çeşitli […]

Vision Pro giyen insanların tüm fotoğrafları mı?  Apple önemli bir kısmı kırptı.

TL;DR

  • Apple, Apple Vision Pro takan gazetecilerin fotoğraflarını çekti ve pil paketini çıkardı.
  • Basın mensuplarının kulaklıkla kendi fotoğraflarını çekmelerine izin verilmedi.

Apple yakın zamanda seçkin basın mensuplarının 2 Şubat’ta piyasaya sürülmeden önce Vision Pro kulaklığını denemelerine izin verdi. Ancak, kulaklığı takan kişilerin fotoğraflarında önemli bir özelliğin atlandığı ortaya çıktı.

kablolu Vision Pro kulaklığını takan çeşitli gazetecileri gösteren fotoğrafların Apple’ın kendi fotoğrafçıları tarafından çekildiğini bildirdi. Gazetecilerin kulaklıkla kendi fotoğraflarını çekmelerine izin verilmedi.

Görünüşe göre bunun özel bir nedeni var, çünkü Apple tüm bu fotoğraflardan harici pil takımını çıkarmış. Aşağıdaki resimlerden birkaçına göz atın: Sınır, meşgult ve kablolusırasıyla.

Apple, bu görüntülerde pil takımını göz ardı ederek Vision Pro’yu kusursuz ve şık bir deneyim olarak konumlandırmaya çalışıyor. Ancak yapılması gereken çok yarım yamalak bir şey gibi görünüyor, bu da cihazın gerçekte olduğundan daha akıcı olduğunu gösteriyor.

Öte yandan pil takımı hiç de büyük görünmüyor. Paket pantolon cebine bile sığabilir. Yani şirket, sorunu kabul etmek yerine ilk etapta ortadan kaldırarak kendi sorununu yaratıyor gibi görünüyor.

Vision Pro giyen insanların tüm fotoğrafları mı? Apple önemli bir kısmı kırptı.

Teknory