vivo X Fold 2 lansmanı önümüzdeki ay olabilir

TL;DR Vivo X Fold 2’nin lansmanı bir Weibo gönderisinde gösterildi. Sosyal gönderiye göre, kitap tarzı katlanabilir Nisan ayında piyasaya sürülebilir. Cihaz “hafif ve ince” olarak tanımlanıyor. Dün, bir Google Play sertifika listesi aracılığıyla, vivo’nun bir vivo X Flip cihazı başlatmayı planladığı keşfedildi. Galaxy Z Flip 4 rakibini görmek için bir süre beklememiz gerekecek olsa da, […]

vivo X Fold 2 lansmanı önümüzdeki ay olabilir

TL;DR

  • Vivo X Fold 2’nin lansmanı bir Weibo gönderisinde gösterildi.
  • Sosyal gönderiye göre, kitap tarzı katlanabilir Nisan ayında piyasaya sürülebilir.
  • Cihaz “hafif ve ince” olarak tanımlanıyor.

Dün, bir Google Play sertifika listesi aracılığıyla, vivo’nun bir vivo X Flip cihazı başlatmayı planladığı keşfedildi. Galaxy Z Flip 4 rakibini görmek için bir süre beklememiz gerekecek olsa da, şirketin diğer katlanabilir telefonunu görmek için çok beklememiz gerekmeyebilir.

tarafından keşfedildiği gibi 91 cep, vivo, bu yılki Asya için Boao Forumu etkinliği hakkında konuşmak için Çin sosyal medya platformu Weibo’ya gitti. Gönderide, şirket, cihazın “dünya prömiyerinin Asya için Boao Forum’da” yapılacağını belirterek, vivo X Fold 2’nin ilk çıkışını hevesle yapıyor gibi görünüyor.

Yeni nesil katlanabilir hakkında ayrıntıya girmese de şirket, telefon için bazı tanımlayıcılar kullanıyor. Gönderiye göre vivo X Fold 2, “hafif ve ince”. Üretici ayrıca cihazın “vivo’nun şimdiye kadarki en güçlü katlanır ekranına” sahip olduğunu iddia ediyor. Ancak bu gönderiden çıkarılması gereken en önemli bilgi, şirketin Asya için Boao Forumu konferansı sırasında telefon hakkında daha fazla ayrıntı vermeyi beklediği gerçeğidir.

İlginç olan, sosyal medya gönderisinin Nisan ayında daha fazla bilgi geleceğini söylemesi. Ancak resimde de görebileceğiniz gibi, Asya için Boao Forum konferansının afişinde etkinliğin 28-31 Mart’ta planlandığı yazıyor.

Söylentilere göre, vivo X Fold 2’nin bir Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye sahip olması bekleniyor – bu da onu bu yıl sahip olan ilk katlanabilir yapacak. Ayrıca telefonun 4.800 mAh bataryaya sahip olabileceğinden şüpheleniliyor.

vivo X Fold 2 lansmanı önümüzdeki ay olabilir

Teknory