Void Bastards’ın Devam Filmi Wild Bastards Açıklandı

Wild Bastards, yeni bir roguelite uzay western oyunudur ve 2019’daki Void Bastards’ın devamı niteliğindedir. oyun bugünkü PC Gaming Show: Most Wanted etkinliğinde duyuruldu ve gelecek yıl çıkacak. Önceki oyun gibi Wild Bastards da çizgi romanlardan ilham alan stilize bir sunuma sahip ve birinci şahıs nişancılığı roguelite ilerlemeyle harmanlıyor. Jebediah Chaste olarak bilinen püriten bir kötü […]

Void Bastards’ın Devam Filmi Wild Bastards Açıklandı

Wild Bastards, yeni bir roguelite uzay western oyunudur ve 2019’daki Void Bastards’ın devamı niteliğindedir. oyun bugünkü PC Gaming Show: Most Wanted etkinliğinde duyuruldu ve gelecek yıl çıkacak.

Önceki oyun gibi Wild Bastards da çizgi romanlardan ilham alan stilize bir sunuma sahip ve birinci şahıs nişancılığı roguelite ilerlemeyle harmanlıyor. Jebediah Chaste olarak bilinen püriten bir kötü adam, The Drifter adlı duyarlı bir geminin kurtarılması sayesinde neredeyse tüm Piçleri yok etti ve yalnızca iki tanesi hayatta kaldı. Karşılık vermek için galakside intikam yolunuzu çizmek üzere her biri kendi ilerleme ağacına sahip 13 oynanabilir hayduttan oluşan bir çete kuracaksınız.

Wild Bastards’ın döngüsü, soygun yapmak için gezegenleri ziyaret etmeyi ve yolunuza çıkan herkesi alt etmek için çeşitli silahlar ve avantajlar kullanarak çatışmalara katılmayı içerir. Aşağıdaki fragmanda bunu çalışırken görün.

Wild Bastards’ın şu anda PC için çıkması planlanıyor ve 2024’te çıkacak.

Teknory