Wakanda Forever’ın Disney Plus Çıkışı, James Gunn’ın En Büyük DC Gözden Geçirmelerinden Birini Öne Çıkarıyor

YouTube/Vudu aracılığıyla ekran kaydı James Gunn ve Peter Safran, yaklaşan oyunun ilk aşamasıyla ilgili gerçek pompalı tüfek duyurularıyla fandom sularını çalkalalı bir gün oldu. DC Sinema Evreni. Ve Gunn’ın duyurusu Superman, Batman, Green Lantern ve The Creature Commandos hayranlarını heyecanlandırmış olsa da, yakın zamanda eklenen Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda bugün Disney Plus akış dizisine, […]

Wakanda Forever’ın Disney Plus Çıkışı, James Gunn’ın En Büyük DC Gözden Geçirmelerinden Birini Öne Çıkarıyor

YouTube/Vudu aracılığıyla ekran kaydı

James Gunn ve Peter Safran, yaklaşan oyunun ilk aşamasıyla ilgili gerçek pompalı tüfek duyurularıyla fandom sularını çalkalalı bir gün oldu. DC Sinema Evreni. Ve Gunn’ın duyurusu Superman, Batman, Green Lantern ve The Creature Commandos hayranlarını heyecanlandırmış olsa da, yakın zamanda eklenen Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda bugün Disney Plus akış dizisine, yeni DC listesinin en büyük kusurlarından birini vurguluyor.

Kasıtsız bir ironi örneği olarak DC stüdyoları, Kara Tarih Ayı arifesinde yalnızca siyah bir süper kahramana adanmayan 10 yeni film ve TV projesinden oluşan bir liste duyurdu. Stüdyonun yeni Green Lantern TV programı — Fenerler – uzun süredir Green Lantern kolordu üyesi olan John Stewart’ı başrolde oynayacak, ancak muhtemelen orijinal Silver Age Lantern Hal Jordan karakterini üstlenecek beyaz bir oyuncuyla eşleştirilecek. Ve süre Waller ARGUS yönetmeni Amanda Waller olarak Viola Davis’in müthiş yeteneğini öne çıkaracak olan yeni DCU, odak noktası olarak DC Comics’in uzun süredir devam eden siyah süper kahramanlarından herhangi biriyle prömiyer yapmaya hazır görünmüyor.

Eksi olarak gelebilecek başka bir notta, DC Comics, DCU’nun ilk kesimini yapamayan birçok isme odaklanarak Kara Tarih Ayını kutluyor. Black Lightning, Cyborg (sadece bir değil, yeni DC düzeniyle ipleri çekilmiş iki film ve TV projesinde yer alıyor), Vixen, Static Shock, Firestorm ve Mr. Gunn sadece birkaç hafta önce) gelecek çizgi roman başlıklarında vurgulanacak, ancak bu sayfaların dışındaki hayranlar tarafından görülmeyecek.

Tabii ki, Marvel’in War machine/James Rhodes ve Sam Wilson/The Falcon’u piyasaya sürmek için 2. Aşamaya kadar beklediğini ve T’Challa/Black Panther’in 3. Aşamaya kadar ortaya çıkmadığını belirtmek gerekir. gelecekte daha çeşitli bir DCU için gelecekteki duyurular.

Gunn, Safran ve stüdyonun kadınlar, POC ve cinsellik ve cinsiyet yelpazesindekiler de dahil olmak üzere çeşitli film yapımcılarından oluşan bir grubu işe aldıklarından emin olarak şimdi ve gelecekte kendilerine iyi hizmet edeceklerine de işaret edilmelidir. stüdyo projelerinin karakterlerinin hikayelerini mümkün olan en gerçekçi sesle anlatmasını sağlamak için.

Teknory