WhatsApp yakında WhatsApp ile WhatsApp üzerinden sohbet etmenize izin verecek

WhatsApp artık WhatsApp’ta. Sohbet uygulaması kendi resmi WhatsApp hesabını başlattı (üzerinden WABetaBilgisi(Yeni bir sekmede açılır)), platform ve kullanım ipuçları hakkında güncellemeler almak için sohbet edebilirsiniz. AYRICA BAKINIZ: Facebook ve Messenger evliliklerini yeniden alevlendirmek istiyor Satış noktasına göre özellik, WhatsApp’ın en son sürümünü kullanan hem iPhone hem de Android kullanıcıları için mevcut, ancak yalnızca küçük bir […]

WhatsApp yakında WhatsApp ile WhatsApp üzerinden sohbet etmenize izin verecek

WhatsApp artık WhatsApp’ta.

Sohbet uygulaması kendi resmi WhatsApp hesabını başlattı (üzerinden WABetaBilgisi(Yeni bir sekmede açılır)), platform ve kullanım ipuçları hakkında güncellemeler almak için sohbet edebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Facebook ve Messenger evliliklerini yeniden alevlendirmek istiyor

Satış noktasına göre özellik, WhatsApp’ın en son sürümünü kullanan hem iPhone hem de Android kullanıcıları için mevcut, ancak yalnızca küçük bir kullanıcı alt kümesine yayılıyor gibi görünüyor. Bu sohbeti manuel olarak etkinleştirmenin veya WhatsApp’ı kendi uygulamasında bir kullanıcı olarak bulmanın bir yolu yoktur; bunun yerine, WhatsApp’tan sohbeti başlatmanıza izin veren bir mesaj alacaksınız. Özelliği kaç kullanıcının aldığı veya herkes için ne zaman yayınlanacağı belli değil.

WhatsApp, şirketin ilk olarak 2020’de tanıttığı ve zaman içinde iyileştirdiği bir özellik olan kaybolan mesajlar hakkında bir açıklayıcı ile işe başladı.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Twitter, Facebook ve Daha Fazlasının Yerini Alacak Alternatif Sosyal Ağlar


WhatsApp’ın sohbet hesabı, Viber ve Telegram’da gördüğümüze benzer, her ikisi de size platformdaki yeni bir özellik hakkında bilgi vermek için periyodik olarak ping atacaktır. Neyse ki WhatsApp, ondan mesaj almak istemiyorsanız resmi hesabını arşivleyebileceğinizi veya engelleyebileceğinizi söylüyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow