Write Bot fırsatı: AI destekli bu içerik oluşturucuya 40 ABD doları karşılığında ömür boyu abonelik kazanın

TL;DR: 14 Temmuz’dan itibaren Write Bot AI içerik yaratıcısı Lifetime Pro Subscription’a sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99$ — bu %92 indirim anlamına gelir. Yazmak eğlenceli ve tatmin edici olsa da, işiniz veya iş projeleriniz için yazılı içerik oluşturmaya gelince, bu sihrin çoğu kayboluyor gibi görünüyor. İster işleri taze tutmakta zorlanıyor ister yeni fikirlere […]

Write Bot fırsatı: AI destekli bu içerik oluşturucuya 40 ABD doları karşılığında ömür boyu abonelik kazanın

TL;DR: 14 Temmuz’dan itibaren Write Bot AI içerik yaratıcısı Lifetime Pro Subscription’a sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99$ — bu %92 indirim anlamına gelir.


Yazmak eğlenceli ve tatmin edici olsa da, işiniz veya iş projeleriniz için yazılı içerik oluşturmaya gelince, bu sihrin çoğu kayboluyor gibi görünüyor. İster işleri taze tutmakta zorlanıyor ister yeni fikirlere ihtiyaç duyuyor olun, güçlü bir yapay zeka aracıyla yüksek kaliteli içerik oluştururken zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Write Bot, beyin fırtınası yapmanıza ve yeni fikirler yazmanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapmak için tasarlanmıştır. İnsan yazısını taklit edebilen içerik oluşturmak için makine öğrenimi ve doğal dil işleme tekniklerini kullanır.(yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için, burada web üzerindeki en düşük fiyat olan sadece 39,99 ABD Doları, normalde 539,40 ABD Doları karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

AI, değerli zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olabilir

Write Bot şu şekilde çalışır:

  1. Programı masaüstünüzde veya mobil tarayıcınızda açın, kurulum gerekmez.

  2. Şunlar gibi seçenekler arasından bir kullanım örneği seçin: Blog Fikri ve Ana Hatları, İş Fikirleri, Ön Yazılar, Facebook ve Twitter Reklamları, Yazı ve Altyazı Fikirleri, SEO açıklamaları ve başlıkları ve daha fazlası.

  3. İstediğiniz kadar çok (veya az!) ayrıntı girin. Sattığınız ürünün cinsini ve ne amaçla kullanıldığını belirtebilir veya detay verebilirsiniz. hedef kitleniz(yeni bir sekmede açılır) içeriği optimize etmek için.

  4. ‘Benim İçin Yaz’ düğmesini tıklayın ve oluşturduğunuz içerik birkaç saniye kadar kısa bir sürede görüntülenecektir.(yeni bir sekmede açılır). Daha fazla ayrıntı eklemek isterseniz, boşluklarda ayarlamalar yapabilir ve yeni bir yanıt oluşturabilirsiniz.

  5. Eklemeler yapmak veya bitmiş parçayı değiştirmek için doğrudan programın içindeki metin düzenleme araçlarını kullanın.

Kendi kullanım durumlarınızı keşfedin

Çalışmanızda Write Bot’un daha fazla potansiyel kullanımını keşfetmek için alışılmışın dışında düşünün. Ürün listeleme açıklamaları oluşturmak ister misiniz? Bilgileri daha kısa bir biçimde özetlemek mi istiyorsunuz? Veya metni bir dilden diğerine çevirmek mi istiyorsunuz? Write Bot, tüm bu görevlerde yardımcı olabilir.

Write Bot’a ömür boyu aboneliğin nasıl olduğunu görün (yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için yalnızca 39,99 ABD Doları (kayıtlı 539,40 ABD Doları) olan çevrimiçi en iyi fiyatla içerik oluşturmanıza ve bir sonraki projenizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory