Yalnızca 30$ karşılığında Microsoft Project veya Visio Pro 2021’i edinin

TL;DR: 7 Ocak’a kadar Microsoft Project Professional 2021 veya Microsoft Visio Professional 2021’i normal 249,99 $ yerine yalnızca 29,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu %88’lik bir tasarruf demektir. Projeleri ve karmaşık verileri yönetmek zorluklarla doludur. Bu kadar çok hareketli parça olduğundan, bir şeyin çatlaklardan kayması kolaydır (ve alışılmadık bir durum değildir). Neyse ki neredeyse her şey […]

Yalnızca 30$ karşılığında Microsoft Project veya Visio Pro 2021’i edinin

TL;DR: 7 Ocak’a kadar Microsoft Project Professional 2021 veya Microsoft Visio Professional 2021’i normal 249,99 $ yerine yalnızca 29,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu %88’lik bir tasarruf demektir.


Projeleri ve karmaşık verileri yönetmek zorluklarla doludur. Bu kadar çok hareketli parça olduğundan, bir şeyin çatlaklardan kayması kolaydır (ve alışılmadık bir durum değildir). Neyse ki neredeyse her şey için etkili uygulamalar sunan dijital bir çağda yaşıyoruz. Windows için Microsoft Project Professional 2021, projelerinizi yönetmenize yardımcı olmak için geliştirildi ve MS Visio 2021 Professional, diyagram oluşturmayı ve grafik oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlandı – ve 7 Ocak 23:59’a kadar yalnızca 29,99 ABD doları (normal 249,99 ABD doları) karşılığında ikisinden birini seçebilirsiniz. PT.

Project Professional 2021 ile proje planlamayı, yürütmeyi ve izlemeyi tek bir merkezi yerden kolaylaştırabileceksiniz. Daha küçük görevlerden daha önemli karmaşık projelere kadar ayrıntılı proje planları oluşturun. Otomatik planlamaya yönelik araçlar ve verimli şekilde çalışmayan şeyleri azaltmaya yardımcı olacak entegre yöntemlerle işlerin sorunsuz ve bütçe dahilinde ilerlemesini sağlayın.

Project, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş şablonlarla sorunsuz bir şekilde başlama olanağı sağlar. Proje Yöneticileri başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini otomatik olarak doldurabilir, olası senaryoları çalıştırabilir ve karmaşık programları göstermek için görsel temsilleri kullanmak gibi son derece yararlı şeyler yapabilir. Ayrıca MS Project, projelerde ve projeler dışında harcanan zamanı görme olanağı sayesinde zaman çizelgelerinin gönderilmesini kolaylaştırır.

Öte yandan Windows için Microsoft Visio 2021 Professional, diyagramlar, karmaşık veriler ve daha fazlasıyla başa çıkmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kuruluş şemalarının, ağ diyagramlarının, akış şemalarının ve kat planlarının sunulmasını, anlaşılmasını ve başkalarına iletilmesini kolaylaştırmak için geniş bir şablon, şekil ve kalıp kitaplığına erişin.

Mashable Fırsatları

7 Ocak 23:59 PT’ye kadar indirimdeki aşağıdaki Proje sürümlerinden birini edinin:

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory