Yeni Ant-Man 3 Fragmanı Yayın Tarihi Açıklandı (& Çok Yakında)

Ev film Haberleri Yeni Ant-Man 3 Fragmanı Yayın Tarihi Açıklandı (& Çok Yakında) Yeni Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın fragman çıkış tarihinin çok yakında, ilk çıkışından bir aydan biraz daha önce geleceği açıklandı. Gelmesine sadece iki ay kaldı, yeni Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania fragmanın çıkış tarihi açıklandı ve çok yakında. Marvel Sinematik Evreni […]

Yeni Ant-Man 3 Fragmanı Yayın Tarihi Açıklandı (& Çok Yakında)

Yeni Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın fragman çıkış tarihinin çok yakında, ilk çıkışından bir aydan biraz daha önce geleceği açıklandı.


Gelmesine sadece iki ay kaldı, yeni Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania fragmanın çıkış tarihi açıklandı ve çok yakında. Marvel Sinematik Evreni üçlüsü, süper kahraman serisinin 5. Aşamasının ilk sinema gösterimi olacak ve aynı zamanda James Gunn’ın filminden sadece birkaç ay sonra gelecek olan yılın ilk filmi olacak. Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Disney+’ta büyük beğeni topladı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania ayrıca MCU’nun Multiverse Saga’sına dalmasını ilerletecek ve izleyiciler yakında Quantum Realm set macerasından ne geleceğine dair daha derin içgörüler elde edecekler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Filmin kötü adamı için beklenti arttıkça, hayret yeni duyurdu Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania fragmanın çıkış tarihi. Michigan ile Texas Christian University arasında oynanan Fiesta Bowl NCAA Futbol maçı sırasında duyurulan MCU devam filminden yeni görüntüler geldi. Ekran Rantı ESPN’de izlenen, 9 Ocak Pazartesi günü 19:30 EST’de başlayacak olan spor ağındaki Ulusal Kolej Futbol Şampiyonası maçı sırasında yayınlanacak. Yazma sırasında, oyunun hangi noktasında yeni olduğu bilinmiyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania fragmanı yayınlanacak.

İlgili: Janet Van Dyne Kang İçin Çalıştı – MCU Teorisi Açıklandı


Ant-Man ve The Wasp Quantumania Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Ant-Man and the Wasp Quantumania-1'de Kathryn Newton ve Paul Rudd

için kesin arsa ayrıntıları Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Cassie Lang’in Kuantum Alemine sinyal gönderebilen bir cihazın geliştirilmesine yardımcı olduğunu ortaya koyan film için yayınlanan tek fragmanla, bu noktada minimum düzeydedir, ancak bunun yerine onu, unvan babasını, süper kahraman partnerini ve ailesini çeker. diyarın içine. Cassie, Scott, Hope, Hank ve Janet kendi dünyalarına geri dönmenin bir yolunu ararken, Thanos’un 2019’daki yenilgisinden sonra MCU için bir sonraki büyük kötü olması beklenen Jonathan Majors’tan Kang the Conqueror ile yolları kesişecek. Yenilmezler: Oyunsonu. Öncesi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Görüntüler, Kang’ın filmdeki rolünü biraz belirsiz tuttu, diyalog onun Rudd’un kahramanına ve ailesine Kuantum Diyarı’ndan kaçmasına yardım etmeyi teklif ederken, yine de oldukça tehditkar olduğunu kanıtlıyor ve geçmişte İntikamcılar’ı öldürdüğünden bahsediyor.

Rudd ve Evangeline Lilly’ye ek olarak, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer’in Hank Pym ve Janet van Dyne olarak MCU dönüşlerini, uygun bir Kang varyantı olarak Majors’ı, Kurt olarak David Dastmalchian’ı ve Ajan Woo olarak Randall Park’ı içerecek. MCU üçlüsü ayrıca Scott’ın kızı Cassie rolündeki Kathryn Newton da dahil olmak üzere bir dizi MCU çıkışına sahip olacak. garip rolü devralan oyuncu Yenilmezler: OyunsonuEmma Fuhrmann, açıklanmayan bir kötü adam rolünde Bill Murray ve İyi YerWilliam Jackson Harper çok gizli bir rolde. Açıklanan bir oyuncu kadrosu olmadan film için onaylanan tek rol, önceki bir fragmanda ve ticari ürünlerde kısaca görülen mutasyona uğramış ve sibernetik olarak geliştirilmiş bilim adamı MODOK’un rolüdür.

verilen yeni Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Fragman, yayınlanmasından bir aydan biraz daha önce geliyor, Marvel Studios’un filmin çok fazla sırrını galasına bu kadar yakın bir zamanda vermesi pek olası görünmüyor. Bununla birlikte, Kang’ın hikayede gerçekte ne kadar yer alacağı ve MODOK’un üçlü diziye nasıl uyduğu da dahil olmak üzere, filmi çevreleyen pek çok bilinmeyen varken, 17 Şubat için daha fazla beklenti oluşturmak için hangi yeni bilgilerin verildiğini görmek ilginç olacak. varış. Ne zaman olduğunu sadece zaman gösterecek Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania‘nin yeni fragmanı 9 Ocak’ta başlıyor.

Sonraki: Kang, 1 Ana Yolda Thanos’tan Daha İyi Bir MCU Kötü Adamı

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory