Yeni Beats Studio Buds+ kulaklıkları yeni, şeffaf renkte gelecek

Apple’ın yeni Beats Studio Buds+’ı geliyor ve tamamen yeni, şeffaf bir renk grubunda bulunacaklar. 2021’de piyasaya sürülen Beats Studio Buds’ın halefi olan yeni kulaklıkların bir Amazon listesinde (üzerinden 9to5Mac(yeni bir sekmede açılır)). Sayfa hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak Wayback Machine hatırlıyor, böylece yine de listeye bakın(yeni bir sekmede açılır) tüm ihtişamıyla. AYRICA BAKINIZ: Apple, WWDC’de […]

Yeni Beats Studio Buds+ kulaklıkları yeni, şeffaf renkte gelecek

Apple’ın yeni Beats Studio Buds+’ı geliyor ve tamamen yeni, şeffaf bir renk grubunda bulunacaklar.

2021’de piyasaya sürülen Beats Studio Buds’ın halefi olan yeni kulaklıkların bir Amazon listesinde (üzerinden 9to5Mac(yeni bir sekmede açılır)). Sayfa hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak Wayback Machine hatırlıyor, böylece yine de listeye bakın(yeni bir sekmede açılır) tüm ihtişamıyla.

AYRICA BAKINIZ:

Apple, WWDC’de birkaç yeni MacBook duyurabilir

Beats Studio Buds+, hem tomurcuklara hem de kasaya kadar uzanan yarı saydam görünümün yanı sıra siyah ve yine yeni bir renk olan abanoz renk seçenekleriyle de sunulacak.

Abanoz renginde Studio Buds+’ı yener.
Kredi bilgileri: Amazon/Beats

Şeffaf varyant, yine yarı saydam olan Nothing’s Ear (1) ve Ear (2) kulaklıklarla kaçınılmaz olarak karşılaştırmalar yapacaktır. Temel fark, Nothing’in şeffaf parçalar için şeffaf plastik kullanması, Beats’in tomurcuklarında ise bunun yerine mat plastik kullanmasıdır.

Amazon listesi ayrıca, gelişmiş aktif gürültü önleme ve şeffaflık modu, 36 saate kadar pil ömrü ve daha iyi arama kalitesi için 3 kat daha büyük mikrofonlar içeren tam bir özellik listesi de ortaya çıkardı. Uzamsal Ses desteği burada ve alıcılar aralarından seçim yapabilecekleri dört kulaklık ucu seçeneğine (XS, S, M ve L) sahip oluyor.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Apple iPhone 14 Pro Serisi ile Uygulamalı


Beats Studio Buds+, listeye göre 18 Mayıs’ta 169,95 $ fiyatla satışa başlayacak – normal fiyattan biraz daha yüksek Beats Studio Tomurcukları(yeni bir sekmede açılır)149,99 dolara mal oldu.

Teknory