Yeni genişletme Diablo 4 Vessel of Hatred, seriye yepyeni bir sınıf getirecek

Blizzcon 2023’te, Diablo 4 yapım direktörleri Tiffany Wat ve Chris Wilson açıkladı Diablo 4ilk tam genişletmesi, Nefret GemisiBaş kötü Mephisto’ya ve onun Sanctuary dünyası üzerindeki etkisine odaklanacak. Bu, oynanış olmadan “son bir şey” duyurusu olsa da Wat ve Wilson, yeni genişleme paketinin daha önce hiç görülmemiş bir sınıfı ekleyeceğini söyledi. Diablo 4 ve Sığınağa halihazırda […]

Yeni genişletme Diablo 4 Vessel of Hatred, seriye yepyeni bir sınıf getirecek

Blizzcon 2023’te, Diablo 4 yapım direktörleri Tiffany Wat ve Chris Wilson açıkladı Diablo 4ilk tam genişletmesi, Nefret GemisiBaş kötü Mephisto’ya ve onun Sanctuary dünyası üzerindeki etkisine odaklanacak.

Bu, oynanış olmadan “son bir şey” duyurusu olsa da Wat ve Wilson, yeni genişleme paketinin daha önce hiç görülmemiş bir sınıfı ekleyeceğini söyledi. Diablo 4 ve Sığınağa halihazırda mevcut olan yeni bir alanı ekleyeceğiz Diablo 4.

Beş yıldızlı otelimizde Diablo 4 İncelemede Cat Bussell, oyunun “titizlikle hazırlanmış bir aksiyon RPG’si olduğunu ve izometrik, açık dünya maceraları için yeni bir standart belirlediğini” açıkladı. Oyunun ilk sezonunun içeriği pek çok kötüleyiciye sahip olsa da, 2. sezon şu anda çok daha iyi karşılanmış gibi görünüyor.

Tamamını inceleyebilirsiniz Hared’in Gemisi Genişleme duyurusu fragmanı aşağıda. Ormanın içinden geçen bir kaydırma çekimiyle tamamlanıyor ve korkunç bir seslendirme sahneyi hazırlarken, gölgelikten çıkıntı yapan bir dizi piramit veya kaleye kalıcı bir bakışla bitiyor. Fragman, genişleme paketinin ‘2024’ün sonlarında’ yayınlanacağını ortaya koyuyor.

Daha fazlasını elde edersek bu hikayeye geri döneceğiz, ancak yeni bir kahraman fikri benim için kişisel olarak heyecan verici, uzun vadeli bir fikir. Şeytan fan. Seçme şansım olsa, gerçek zırh giyebilen bir kahraman görmeyi çok isterdim: Öfkeli, öfkeli barbarımı seviyorum, ama keşke bazen birini plaka postaya koyabilseydim, anlıyor musun?

Blizzcon 2023’te yeni bir karakterin tanıtıldığı tek Blizzard oyunu bu değil. ÖVerwatch 2 hayranlar yeni kahraman Mauga’ya ilk kez baktı ve bunun için yeni genişletmeler var Ocak taşı Ve Warcraft Dünyası da planlandı.

Diablo 4 gibi daha fazla oyun mu arıyorsunuz? Listelerimize göz atın en iyi RPG’ler. Ve unutmayın, eğer bu sene hazırlık yapmak istiyorsanız, Kara Cuma oyun fırsatları Ve Black Friday oyun kulaklığı fırsatları hemen köşedeler.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow