Yeni ‘Heart of Stone’ Fragmanı Gal Gadot’un Wonder Woman’a İhtiyacı Olmadığını Kanıtlıyor

X Takip etme Flaş DC evrenini resmi olarak yeniden başlatırken, Gal Gadot’un serinin geleceğinde Wonder Woman olarak tekrar davet edilip edilmeyeceği şu anda belli değil. İsrailli aktris, aksiyon filmi türüne damgasını vurmuş olsa da, Hızlı Efsane, Themysciran tacını ilk kez takmadan çok önce, Diana Prince şüphesiz bugüne kadarki en ikonik rolüydü. Yine de, Netflix’in bu […]

Yeni ‘Heart of Stone’ Fragmanı Gal Gadot’un Wonder Woman’a İhtiyacı Olmadığını Kanıtlıyor

X

Takip etme Flaş DC evrenini resmi olarak yeniden başlatırken, Gal Gadot’un serinin geleceğinde Wonder Woman olarak tekrar davet edilip edilmeyeceği şu anda belli değil. İsrailli aktris, aksiyon filmi türüne damgasını vurmuş olsa da, Hızlı Efsane, Themysciran tacını ilk kez takmadan çok önce, Diana Prince şüphesiz bugüne kadarki en ikonik rolüydü. Yine de, Netflix’in bu konuda söyleyecek bir şeyi varsa, kemerine bir tane daha eklemek üzere olabilir.

Cumartesi günkü TUDUM etkinliğinde yayıncı, için kan pompalayan yeni fragmanı yayınladı. Taş kalpli, merkezinde Gadot bulunan aksiyon dolu bir casus gerilim filmi. bu Adalet Ligi yıldız, “Kalp” adlı tehlikeli bir MacGuffin’i düşmanın elinden uzak tutmakla görevli barışı koruma örgütü Charter için çalışan uluslararası bir istihbarat ajanı olan Rachel Stone’u canlandırıyor.

Resim: Netflix

Netflix, Rachel Stone’u James Bond, Ethan Hunt ve Jason Bourne gibilerine eşdeğer bir kadın yapmaya odaklanarak burada yeni bir franchise başlatmayı umduğu gerçeğini gizlemedi. Yönetmen Tom Harper, karakterin daha ünlü erkeksi muadilleriyle tepeden tırnağa gidebileceğinden kesinlikle emin ve bu fragmanda görülen kalp atışlarını hızlandıran aksiyona bakılırsa, bu konuda haklı olabilir.

Tabii ki, internetin bazı kesimleri kadın aksiyon yıldızlarını Şeytan’ın yavruları olarak görme eğilimindedir, ancak şansımız yaver gitmez. Taş kalpli 11 Ağustos’ta yayına başladığında herhangi bir cinsiyetçi sosyal medya tepkisinden veya inceleme bombalamasından kaçınacak. Netflix kartlarını doğru oynarsa, Gal Gadot’un elinde başka bir taş gibi soğuk bir klasik olabilir.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow