Yeni Hibrit, Trailhunter Donanımı ve Devasa Bir Teknoloji Yükseltmesi

Toyota’ya göre hacim olarak %7 daha büyük olan yatak, yalnızca gazla çalışan sınıflarda elektrikli bagaj kapağı ve 400 W AC invertör ile sunulabilir. i-FORCE MAX hybrid bunu standart olarak 2.400 W AC invertöre yükseltir. 2024 Tacoma Trailhunter, yatakta da standart olarak yüksek çıkışlı bir hava kompresörü alıyor. SR5 i-FORCE veya TRD PreRunner XtraCab sınıfları için […]

Yeni Hibrit, Trailhunter Donanımı ve Devasa Bir Teknoloji Yükseltmesi

Toyota’ya göre hacim olarak %7 daha büyük olan yatak, yalnızca gazla çalışan sınıflarda elektrikli bagaj kapağı ve 400 W AC invertör ile sunulabilir. i-FORCE MAX hybrid bunu standart olarak 2.400 W AC invertöre yükseltir. 2024 Tacoma Trailhunter, yatakta da standart olarak yüksek çıkışlı bir hava kompresörü alıyor.

SR5 i-FORCE veya TRD PreRunner XtraCab sınıfları için öksürdüğünüz varsayılırsa, maksimum çekme kapasitesi 6.500 pound olacaktır. TRD Off-Road triminde maksimum yük 1.709 pound’dur. Toyota, 360 derece kameraya ek olarak bir römork fren kontrolörü, römork yedekleme kılavuzu ve dijital ekran aynası sunacak. Römorkun uzunluğuna göre doğru şekilde programlanan kör nokta uyarı sistemi, römorku uyarıları için dikkate alacaktır.

Sonuç olarak, 2024 Tacoma daha şık, daha pratik ve daha teknoloji meraklısı olacak şekilde şekilleniyor. Büyük soru fiyatlandırma ve bu, Toyota’nın yeni kamyonetin bayilere gelişine yaklaştıkça onaylayacağı bir şey. Bu, standart motor için 2023’ün sonlarında gerçekleşecek ve i-FORCE MAX modelleri 2024’ün başlarında gelecek.

Teknory