Vintage Animasyon Shooter Mouse, Yeni Oynanış Fragmanı ve 2025 Yayın Penceresiyle Geliyor

Vintage kauçuk hortum animasyon stiline sahip, yakında çıkacak olan klasik birinci şahıs nişancı oyunu Mouse, oynanışa ilk bakışıyla Mayıs ayında dikkatleri üzerine çekti. Her ne kadar ilk gösterim henüz devam eden bir çalışma olsa da, bugünkü video gelecekte olacaklara daha parlak bir bakış sunuyor. Noir oyununda, özel dedektif bir kemirgen, güvenilir Tommy silahını kullanarak çok […]

Vintage Animasyon Shooter Mouse, Yeni Oynanış Fragmanı ve 2025 Yayın Penceresiyle Geliyor

Vintage kauçuk hortum animasyon stiline sahip, yakında çıkacak olan klasik birinci şahıs nişancı oyunu Mouse, oynanışa ilk bakışıyla Mayıs ayında dikkatleri üzerine çekti. Her ne kadar ilk gösterim henüz devam eden bir çalışma olsa da, bugünkü video gelecekte olacaklara daha parlak bir bakış sunuyor.

Noir oyununda, özel dedektif bir kemirgen, güvenilir Tommy silahını kullanarak çok sayıda fare gangsterini karikatürize şiddet içeren bir tarzda biçerek yolsuzlukla dolu şehrini temizliyor. Ek olarak, dinamit fırlatmak, piyanoları düşürmek ve düşmanların üzerine çarpmak veya sadece iyi bir yumrukla serserilerin kafalarını uçurmak gibi diğer ölümcül yöntemlere de göz atıyoruz. Tüm bunların arasında, fare kahramanı, beyzbol kartlarını toplamak ve karakterlerle sohbet etmek gibi diğer faaliyetlerle meşgul olurken, muhtemelen sağlık için ıspanak ve çay tüketiyor.

Mouse, geliştirici Fumi Games’in ilk oyunu ve fragmanı (şirketin izniyle) IGN) 2025 yayın penceresinin ortaya çıkmasıyla sona eriyor.

Mouse’un PlayStation, Xbox, Switch ve PC’ye gelmesi planlanıyor. Grand Theft Auto VI, Monster Hunter: Wilds, Big Walk, Usual June ve Pony Island 2: Panda Circus gibi 2025’te onaylanan oyunların büyüyen saflarına katılıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow