Yeni Super Mario Bros film fragmanı Luigi, Princess Peach ve diğer sesleri ortaya koyuyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-29T22:15:10 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-29T22:15:19 Wahoo! Super Mario Bros filmi için Chris Pratt’ın Mario karakterinin yanı sıra Luigi, Princess Peach ve diğerlerinin seslendirmelerini içeren yeni bir fragman yayınlandı. Despicable Me serisinin arkasındaki animasyon stüdyosu Nintendo ve Illumination, yeni bir büyük ekran Mario odyssey için bir araya geldi. Mario ve Luigi sinemalara çıkalı […]

Yeni Super Mario Bros film fragmanı Luigi, Princess Peach ve diğer sesleri ortaya koyuyor

Yayınlanan: 2022-11-29T22:15:10

Güncellenmiş: 2022-11-29T22:15:19

Wahoo! Super Mario Bros filmi için Chris Pratt’ın Mario karakterinin yanı sıra Luigi, Princess Peach ve diğerlerinin seslendirmelerini içeren yeni bir fragman yayınlandı.

Despicable Me serisinin arkasındaki animasyon stüdyosu Nintendo ve Illumination, yeni bir büyük ekran Mario odyssey için bir araya geldi.

Mario ve Luigi sinemalara çıkalı neredeyse 30 yıl oldu. Bununla birlikte, rezil canlı aksiyon filminin aksine, yeni film, sevilen oyunların görünümüne ve hissine uyarlanarak olağanüstü derecede parlak görünüyor.

İlk fragmanın yayınlanmasından iki aydan kısa bir süre sonra, Super Mario Bros filmine yeni bir bakış bugün Nintendo Direct sunumunun bir parçası olarak yayınlandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Super Mario Bros filminin yeni inanılmaz fragmanı yayınlandı

İkinci poster, Princess Peach’in taht odasını gösterdikten sonra, yeni Super Mario Bros filmi nihayet Anya Taylor-Joy’un ikonik küçük kızı ele geçirmesini duymamıza izin veriyor. Aşağıdaki yeni fragmana göz atın:

Pratt’ın Mario’sunu daha fazla gösterirken, aynı zamanda Dry Bones tarafından kovalanırken ilk karavanda bir an için görülen Charlie Day’in komik Luigi’sini de duyuyoruz.

Filmde ayrıca Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Cranky Kong rolünde Fred Armisen, Kamek rolünde Kevin Michael Richardson ve Spike rolünde Sebastian Maniscalco rol alıyor.

Yeni film yakın zamanda 1993 kült klasiğinde Luigi’yi canlandıran John Leguizamo tarafından eleştirildi. Orijinal oyuncu kadrosunu bir “çığır” olarak nitelendirerek şunları söyledi: “Geriye gitmeleri ve başka bir döküm yapmamaları için. [actor of color] biraz berbat.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu arada, Taylor-Joy söyledi MTV Haberleri Mario fandomu “vahşi… Şimdiye kadar yaptığım hiçbir şey için arkadaşlarımın bu kadar heyecanlandığını sanmıyorum.”

Super Mario Bros filminin ABD’de 7 Nisan 2023’te gösterime girmesi planlanıyor. Ardından film, 28 Nisan 2023’te ay sonunda Japonya’da vizyona girecek.

Teknory