Yeni Üçüncü Taraf Odaklı ‘Xbox İş Ortağı Önizlemesi’ Formatı Bu Hafta Çıkıyor, Acti-Blizz Haberleri Yok

Xbox, bu hafta Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard ve daha fazlası gibi üçüncü taraf ortaklarından haber alacağımız yeni yayın formatı Xbox Partner Preview’ı piyasaya sürecek. Bu yeni şovda 20 dakikadan fazla fragman ve yeni oynanış görüntüleri yer alacak ve 25 Ekim Çarşamba günü saat 10:00 PT/13:00 ET’de yayınlanacak. Hem Xbox hem de […]

Yeni Üçüncü Taraf Odaklı ‘Xbox İş Ortağı Önizlemesi’ Formatı Bu Hafta Çıkıyor, Acti-Blizz Haberleri Yok

Xbox, bu hafta Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard ve daha fazlası gibi üçüncü taraf ortaklarından haber alacağımız yeni yayın formatı Xbox Partner Preview’ı piyasaya sürecek. Bu yeni şovda 20 dakikadan fazla fragman ve yeni oynanış görüntüleri yer alacak ve 25 Ekim Çarşamba günü saat 10:00 PT/13:00 ET’de yayınlanacak.

Hem Xbox hem de Windows PC’lere gelen oyunlara genel bir bakış için Xbox’a ait kanallarda Xbox İş Ortağı Önizlemesini izleyebilir ve şirketin üçüncü taraf iş ortaklarından gelecek bazı Game Pass oyunları hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Microsoft nihayet bu ayın başlarında Activision Blizzard’ı satın almayı tamamlamış olsa da Xbox, Xbox İş Ortağı Önizlemesi’nin anlaşmayla ilgili “hiçbir ek haber, oyun açıklaması veya Game Pass bilgisi içermeyeceğini” söyledi.

Xbox, izleyicilerin, “Dungeons of Hinterberg’in sosyal dünyasına bir dalış” olan Ark: Survival Ascending’in ilk oynanışı olan Alan Wake 2’nin tanıtım fragmanı olan Like a Dragon: Infinite Wealth’in oyun içi etkinlikleri hakkında en son bilgileri bekleyebileceklerini söylüyor. ” ve dahası.

Xbox İş Ortağı Önizlemesi 25 Ekim Çarşamba günü saat 10:00 PT/13:00 ET’de yaklaşık 20 dakika boyunca yayınlanacak.

Bu arada, Microsoft’un 69 milyar dolarlık Activision Blizzard satın alımını öğrenin ve ardından Xbox’ın sahip olduğu tüm Activision Blizzard oyunlarının listesine göz atın. Hem Alan Wake oynanış bölümü hem de Saga bölümü ile uygulamalı olarak çalıştıktan sonra Alan Wake 2 hakkındaki düşüncelerimizi okuyun.


Bu Xbox İş Ortağı Ön İzlemesinden ne görmeyi umuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory