YouTube TV, daha fazla çoklu izleme akış seçeneği ekler

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR YouTube TV, çoklu görüntü akışlarını sporun ötesine taşıyor. Belirli sayıda kullanıcı iş, haber, hava durumu ve diğer çoklu görüntü akışları arasında seçim yapabilir. Özellik, yaz boyunca kademeli olarak kullanıma sunuluyor. İzlemek istediğiniz iki canlı etkinlik arasında karar vermekten daha kötü bir şey yoktur. Bu özellikle spor meraklıları için geçerlidir. […]

YouTube TV, daha fazla çoklu izleme akış seçeneği ekler

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • YouTube TV, çoklu görüntü akışlarını sporun ötesine taşıyor.
  • Belirli sayıda kullanıcı iş, haber, hava durumu ve diğer çoklu görüntü akışları arasında seçim yapabilir.
  • Özellik, yaz boyunca kademeli olarak kullanıma sunuluyor.

İzlemek istediğiniz iki canlı etkinlik arasında karar vermekten daha kötü bir şey yoktur. Bu özellikle spor meraklıları için geçerlidir. YouTube TV, Mart ayında basketbol hayranları için çoklu görüntü özelliğini kullanıma sunduğunda bu etkiyi biraz azaltmıştı. Şimdi, bu özelliği sporun ötesine taşıyor.

Belirli sayıda kullanıcı, iş, haber, spor, hava durumu ve Deportes içeriğini yan yana görüntülemek için YouTube TV ana ekranlarından “beş adede kadar” yepyeni çoklu görüntü akışı seçebilir. Bu seçenekler her gün tüm gün kullanılabilir olacaktır. Bu, kullanıcılara daha fazla seçenek sunsa da, birkaç sınırlama vardır. Şimdilik YouTube TV, hangi yayınların yan yana izlenebileceğini önceden seçiyor; kullanıcılar karıştırıp eşleştiremez. Ek olarak, özellik hala akış cihazları ve TV’lerle sınırlıdır.

Ve yuvarlanıyoruz ????????

Bugünden itibaren Ana Sayfa sekmesinde üyelerin küçük bir kısmı, haberler, spor, iş haberleri, hava durumu ve Deportes genelinde 7/24 izlenebilecek 5 adede kadar yepyeni çoklu görüntü akışını test ettiğimizi görecek. pic.twitter.com/wYDPjWWmDz

Çoklu görüntü akışları, akış içeriği dünyasında hiçbir şekilde yeni bir şey değildir. Akış hizmeti hala mevcutken bu, PlayStation Vue’nun temel satış noktalarından biriydi. Apple ayrıca yakın zamanda Apple TV 4K’da MLS ve MLB yasakları için bir çoklu görüntüleme özelliği de kullanıma sundu.

YouTube TV’nin sürümü o kadar gösterişli olmasa da, olgunlaşıp geniş çapta kullanıma sunulduğunda muazzam bir değer katacaktır. Muhtemelen Eylül ayında başlayan NFL sezonuna hazırlık olarak, yaz boyunca kademeli olarak tüm kullanıcılara ulaşmasını bekleyin.


YouTube TV, daha fazla çoklu izleme akış seçeneği ekler

Teknory