10 Yıl Geçti, Ama Henry Cavill’in Boyun Kıran Süpermen’i Ortalığı Karıştırmayı Durduramıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Süper kahraman filmlerinde, Süpermen’in finalde Zod’un boynunu kırmasından daha fazla tartışma yaratan çok az an vardır. Güçlü adam. Kal-El, Batman ile aynı öldürmeme kuralına hiçbir zaman sahip olmamış olsa da, hayranlar, Zod’u ölümcül olmayan bir şekilde bastırmanın bir yolu olması gerektiğini savunarak iyi tepki vermediler. Süpermen’in savunmasında Hayalet Bölge ve Kryptonite […]

10 Yıl Geçti, Ama Henry Cavill’in Boyun Kıran Süpermen’i Ortalığı Karıştırmayı Durduramıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Süper kahraman filmlerinde, Süpermen’in finalde Zod’un boynunu kırmasından daha fazla tartışma yaratan çok az an vardır. Güçlü adam. Kal-El, Batman ile aynı öldürmeme kuralına hiçbir zaman sahip olmamış olsa da, hayranlar, Zod’u ölümcül olmayan bir şekilde bastırmanın bir yolu olması gerektiğini savunarak iyi tepki vermediler.

Süpermen’in savunmasında Hayalet Bölge ve Kryptonite yoktu, Zod ise Dünya’daki her erkek, kadın ve çocuk kızarana kadar öfkesini durdurmayacağı konusunda oldukça netti. Bu yüzden, ısı görüşüyle ​​korkmuş bir aileyi kelimenin tam anlamıyla yakmak üzere olan kötü adamla karşı karşıya kaldığında, yapması gerekeni yaptı.

Buna rağmen, tartışma açıkça hala hayranlar arasında tutku uyandırıyor:

Süpermen’in birini öldürdüğünü görmeye gerçekten ihtiyacımız var mıydı?

Ayrıca, bunun onun tek seçeneği olup olmadığına dair tüm tartışmalara rağmen, bu sadece şu şekilde yazıldığı için durumun böyle olduğunu belirtmekte fayda var:

Ancak zaman geçtikçe, çoğu kişi bunu Cavill’in Superman’in karakter gelişiminde önemli bir an olarak görüyor:

Bu gerçekten kazanılamayan bir durum:

Ayrıca Zod’un DCU’da uzun bir ölümden sonraki yaşamı olduğunu da belirtmekte fayda var. Cenazesi Kıyamet günü için temel olarak kullanıldı. Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Michael Shannon, bir alt-zaman tünelinde geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Flaş Bu yaz. Barry Allen mı yoksa Supergirl mi aynı ikilemle karşı karşıya kalacak?, ve ölümcül yolu izlemeden ona boyun eğdirmenin bir yolunu bulabilirler mi?

Her iki durumda da, bunu bekleyin Güçlü adam gelecek yıllar için öfke tartışması.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow